Kurban Bayramı 2021
kehribar - logo yanı
Haber Detayı
19 Haziran 2021 - Cumartesi 13:36
 
Şırnaklı öğrenciler Antakya Bilim Merkezinde…
Hatay Valisi Rahmi Doğan, Antakya Bilim Merkezini ziyarete gelen Şırnak Uludere Şenoba Üçtepe Ortaokulu Bilim Sınıfı öğrencileriyle bir araya geldi.
Yaşam Haberi
Şırnaklı öğrenciler Antakya Bilim Merkezinde…

İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Antakya Belediyesi iş birliği ile yapımı gerçekleştirilen Bilim Merkezinde, Hatay Valisi Rahmi Doğan, Şırnak Uludere Şenoba Üçtepe Ortaokulu Bilim Sınıfı öğrencilerinin sosyal medya aracılıyla gerçekleştirdiği davet isteklerini kırmayarak öğrencilerle buluştu.

Şırnaklı öğrencileri Hatay’da ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Doğan “Kısıtlı imkânlara rağmen kendi okullarında uzay ve fen sınıflarını oluşturdukları için okul idarecilerini ve öğrencilerini de ayrıca tebrik ediyorum. Eğitimin pekiştirilmesi ve daha da geliştirilmesi açısından çocuklarımızın hep birlikte eğlenerek öğrendiği bu ve bunun gibi eğitim kurumlarımız çok önemli. Derslerini uygulamalı şekilde işlemek ve hayal güçlerini arttırmak isteyen tüm öğrencilerimiz Antakya Bilim Merkezi’ni ziyaret edebilirler” dedi.

Vali Doğan, ayrıca öğrencilerle birlikte Bilim Merkezinde düzenlenen etkinliğe katıldı. Etkinlikte Hatay Valisi Rahmi Doğan’a Antakya Belediye İzzettin Yılmaz, kurum il müdürleri, Antakya Bilim Merkezi öğretmenleri, Şırnak Uludere Şenoba Üçtepe Ortaokulu Bilim Sınıfı öğretmenleri ve öğrencileri eşlik etti.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Şırnaklı, öğrenciler, Antakya, Bilim, Merkezinde…,
Yorumlar
Haber Yazılımı