SKODA


kehirbar-üst-manset
Haber Detayı
10 Temmuz 2020 - Cuma 13:34
 
“Şimdi yaz bakımı ve güzelleşme zamanı”
Eğitimci yönü, bilgi, birikim ve tecrübesini kendi adını taşıyan Güzellik Merkezinde İskenderun halkına güzelleşmenin kapılarını aralayan uzman Betül Özdemir, üst düzey teknolojik donanım ile bayan ve baylara yaz mevsimine özel kişisel bakım hizmeti sunuyor.
Sağlık Haberi
“Şimdi yaz bakımı ve güzelleşme zamanı”

Halk Eğitim Merkezinde eğitmenlik süresince de birçok uzman yetiştiren, 18 yıldır sektörde yer alan, güzellik ve saç bakım uzmanı Betül Özdemir, kısa bir süre önce kendi adını taşıyan Güzellik Merkezini hizmete açtı.

 

Kendi adını taşıyan ve sadece bayanlara değil, baylara da hizmet vermek üzere bir oluşum gerçekleştiren Güzellik ve saç bakım uzmanı Betül Özdemir, en sağlıklı hizmeti verebilmek için birçok eğitimlere katıldığını belirterek “Bugüne kadar eğitimler vererek sektöre katkı sağladım. Hep bakımlı olmaya gayret ettim ve bakımı daha bilimsel yapmak için birçok eğitimler aldım, bu eğitimler bana sektörü sevdirdi” dedi.

 

Aldığı belge ve sertifikalarla uzun zamandır eğitmen olarak yer aldığı sektörde ardık bilgi, birikimlerini, bugüne kadar ötelediği hayali güzellik merkezini açarak kullanmak istediğini ifade eden Betül Özdemir “İskenderunlu bay ve bayanlara hizmet vermeye başladık. Merkezi açmadan önce uzun süre özellikle güzelleşme ve bakım cihazları üzerinde araştırmalar yaptım. Biriktirdiğim tecrübelerimle herkesin sonuçlarından memnun kalacağı cihazlar ve ürünleri belirleyerek kendi adımı taşıyan güzellik merkezinde birlikte çalıştığım birbirinden uzman kadromuz ile hizmet vermeye başladım” diye konuştu.

 

Merkezlerinde güzelleşme ve insanın doğal gereksinimi olan kişisel bakım anlamında her türlü hizmeti verebildiklerine dikkat çeken Betül Özdemir “Merkezimizde, lazer epilasyon, cilt bakımı, kalıcı makyaj ve protez tırnak uygulamaları yapılmaktadır. Bu sektörde merkezi açmaya karar verdiğimde geniş kapsamlı araştırmalar yaparak lazer epilasyon cihazımızın kalıcı ve kısa zamanda sağlıklı sonuçlar veren bir cihaz olmasını istedik. Bu düşünceyle Robot X Hybrld Alexandrite lazer cihazını merkezimize kazandırdık. Bu robot, sıfır acı ile kıl patlatmada dünyada tek markadır. Cihazımız, hem soğuk hava üflemeli hem de buz başlık özelliğiyle diğer lazer epilasyon cihazlarından faklı avantajlara sahiptir. Ayrıca kişiye özel hijyen slikon başlıkları da mevcuttur” şeklinde konuştu.

 

VÜCUDUNUZA YAZ BAKIMI

Kış mevsiminin hava şartları, iki buçuk ay evlere hapseden coronavirüs pandemi sürecinde yıpranan vücudun yaza hazırlanması gerektiğini hatırlatan Betül Özdemir şunları söyledi: “Soğuk kış günlerini geride bıraktığımız ve sıcak havaların hakim olduğu bugünlerde cilt artık mevsimsel bakıma ihtiyaç duymaktadır. Halkımıza bakım olarak önerimiz, cilde uygun temizleme arındırma ve koruma yöntemlerini mutlaka uygulamalıdır. Klinik bakımı ayda bir öneriyoruz. Ayrıca evde bakım uygulamasına da devam edilmelidir. Bay ve bayanlarımızın bunları uygulamalarını öneriyoruz. Uzman kadromuz ve eğitimcilik kimliğimle İskenderun halkına en iyi hizmeti vermek için yola çıktık. Geleceğe dair birçok projemiz var. Bunları gerçekleştirmek ve halkımızın hizmetine sunmak için altyapı hazırlıklarımız aralıksız devam ediyor. Projelerimizi hizmete sunacağımız günü sabırsızlıkla bekliyoruz”

Kaynak: Editör:
Etiketler: “Şimdi, yaz, bakımı, ve, güzelleşme, zamanı”,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı