Haber Detayı
04 Haziran 2020 - Perşembe 09:46
 
“Şimdi ev almanın tam zamanı!”
Gayrimenkul Danışmanı Pınar Yalnızoğlu üç kamu bankasının covid-19 normalleşme sürecinde açıkladığı kredi paketlerine işaret ederek şimdi ev almanın tam zamanı olduğunu söyledi.
Ekonomi Haberi
“Şimdi ev almanın tam zamanı!”

Kamu Bankalarının Konut kredilerinde indirime gitmesi vatandaşları ev almaya yönlendirdi. Uzun bir aradan sonra hareketlilik beklenen sektör umutlandı. Bölgenin uzman gayrimenkul danışmanlarından Pınar Yalınızoğlu sektördeki gelişmelerle ilgili doğru ve aydınlatıcı bilgiler paylaştı.

Gayrimenkul uzmanı Pınar Yalınızoğlu covid-19 normalleşme sürecinde 3 kamu bankasının açıkladığı kredi paketleriyle ev almanın tam zamanının olduğunu dile getirerek “7 yıldır Gayrimenkul sektörü ciddi sıkıntılardan geçti. Ama doğru yolda ilerleyenler çalıştı ve azmetti, yoluna emin adımlarla devam ediyor” dedi.

Covid-19 nedeniyle dünyada yaşanan ciddi sıkıntıların arından gerçekten aldıkları en güzel haberin kamu bankalarının konut alımları üzerinde faiz indirimine gitmesi olduğunu vurgulayan Yalnızoğlu “Bankaların kredi paketleri vatandaşın ev alma hayallerini yerine getirmesi için büyük fırsat. Doğru yer ve zamanda yapılacak hamlelerle ev alma hayalleri bulunan vatandaşlara iyi bir fırsat sunmuştur” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: “Şimdi, ev, almanın, tam, zamanı!”,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı