tek okulları


kehirbar-üst-manset
Haber Detayı
06 Temmuz 2021 - Salı 12:42
 
Seyahat firma temsilcileri Hatay’da buluştu…
Türkiye’nin yedi bölgesinde faaliyet gösteren otobüs firmalarının sahipleri ve üst düzey temsilcileri Has Turizm’in daveti üzerine Hatay’da konuk edildi.
Ekonomi Haberi
Seyahat firma temsilcileri Hatay’da buluştu…

Has Turizm’in yönetim kurulu üyesi Ayhan Kara’nın ev sahipliğinde Antakya’ya gelen 30’a yakın firma sahibi ilk gün şehrin turistik yerlerini gezdi, ili tanıma ve birbirleriyle tanışma fırsatı buldu.

 

İlk etapta sahiplerini ve yöneticilerini tanıdığı şirketlere çağrıda bulunan Ayhan Kara dar kapsamlı bir toplantı planladığını, bu toplantıdan çıkacak sonuca göre merkezi bir şehirde genişletilmiş bir toplantı yapılabileceğini öngördüğünü söyledi.

 

Sadece şirket sahiplerinin ve üst düzey yetkililerinin buluştuğu toplantıda sektörün tüm sorunları masaya yatırıldı, çözüm arayışlarına girildi. Ev sahibi Has Turizm’in Yönetim Kurulu Başkanı Züheyr Kara ve yönetim kurulu üyesi Nezih Kara’nın da hazır bulunduğu toplantıda katılımcılar sektöre bakış açılarını, tecrübelerini, sorunlara karşı önerilerini ve geleceğe dair umutlarını paylaştılar.

 

Yolculara daha kaliteli hizmet verebilmenin ipuçlarının da ifade edildiği toplantıda sektörü temsil eden TOFED ve TOF gibi sivil örgütlerle ile bir araya gelinmesinde fikir birliğine varılarak 12 Temmuz’da İstanbul’da bir araya gelinecek ve şirketleri temsilen oluşturulan, firma sahipleri ile üst düzey yöneticilerinden müteşekkil 10 kişilik heyet söz konusu kuruluşlara toplantıda gündeme gelen konuları ve talepleri iletecek.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Seyahat, firma, temsilcileri, Hatay’da, buluştu…,
Yorumlar
Haber Yazılımı