kehirbar-üst-manset
Haber Detayı
25 Ekim 2021 - Pazartesi 11:39
 
Sessizlik! İSTE’li Gençler Kitap Okuyor…
İskenderun Gençlik Merkezi ile İskenderun Teknik Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği 4. sınıf öğrencileri ve Öğretim Üyesi Sayın Dr. Volkan Akdoğan’la birlikte hayatı sessize alıp kitap okuma faaliyeti gerçekleştirdi.
Eğitim Haberi
Sessizlik! İSTE’li Gençler Kitap Okuyor…

İskenderun Gençlik Merkezi ve İSTE’li üniversitelilerin ortaklaşa düzenlediği farkındalık etkinliği sahilde parkta yapıldı. Gençler kitap okurken sahilde yürüyüş yapan vatandaşlar da gençleri hayranlıkla izlerken, saygı duyarak ses yapmamaya gayret ettiler.

 

Gençler okumanın sadece okuldan ibaret olmadığını okulları bitip mezun olduktan sonra hayatlarının ilerleyen zamanlarında da okumanın kendilerini geliştirmenin  hem meslekleri hem de kendileri için önemli olduğunun bilinciyle hareket ettiklerini ifade ettiler.

 

İskenderun Gençlik Merkezi Müdürü Ahmet Keskin gençlerin başka birçok seçenekleri varken kitap okumak için bir araya gelmesinin toplum için çok önemli ve değerli bir örnek olduğunu belirterek “Gençlerimiz okumaya devam ettikçe ülkemiz de o oranda gelişecek ve ilerleyecektir. Onlara güvenimiz sonsuz” dedi.

 

Gençlik Merkezi Müdürü Keskin, Sahilde iki gün telefonlarını ve hayatı sessize alıp “Kitap Okuma Farkındalığı” kapsamında kitap okuma faaliyetini birlikte yürüttükleri İSTE Elektrik Elektronik Mühendisliği Öğretim Üyesi Dr. Volkan Akdoğan’a da bu çalışmadan dolayı teşekkürlerini de iletti.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sessizlik!, İSTE’li, Gençler, Kitap, Okuyor…,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı