ramazan 2021


kehribar - logo yanı
Haber Detayı
19 Şubat 2021 - Cuma 16:40
 
Servet Market artık avcunuzun içinde…
Hatay’ın İskenderun ilçesinin köklü yerel marketlerinden Servet Market, sanal marketçilik hizmeti için tüm altyapısını tamamlayarak 7 bini aşkın ürün çeşitliliğiyle internet ortamından yapılan siparişi eve teslim ediyor.
Ekonomi Haberi
Servet Market artık avcunuzun içinde…

İskenderun’un ilk büyük marketlerinden biri olarak yıllardır müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap veren Servet market coronavirüs (Covid-19) pandemi süreciyle yurt geneline yaygın marketlerin de başlattığı, tüm ürünlerini sanal markette alıcıyla buluşturmaya başladı.

İskenderun merkezli Servet Market’in sahibi Servet Ugutmen, internetten alışveriş herkesin, kolayca ve her yerden yapabileceği, çok daha mantıklı iyi bir çözüm olduğunu belirterek “Özellikle şu son dönemde covid-19 pandemi sürecinden dolayı, kolayca alışveriş yapabileceği bir ortam yarattık. İnsanlar her türlü cihazdan bu işlemleri yapabiliyor. Tabletten, cep telefonundan, bilgisayardan hatta ve hatta uygulamalarımızı aplle ve google store’den indirerek üye olmaları halinde çok daha hızlı bir şekilde bu işlemleri yapabilecekler” dedi.

servetmarket.com adresinden 6-7 bin ürün çeşitliliği sunduklarını vurgulayan Servet Ugutmen “Bu hizmeti de hiçbir ücret almadan iki saat içerisinde siparişi adrese ulaştırıyoruz. İnternet adresimizden ve uygulamalarımızdan her şey sipariş edebilecek, manav ürünlerimizden, şarküteri, zücaciye ürünlerine kadar, hatta terlik dahi alabilecek. Her türlü ürünü kapısında, hatta temassız ödeme, kredi kartıyla, nakit, kapıda ödemeyi uygulamamıza ekledik. Müşterilerimiz hiçbir zorluk çekmeden bunları evinden yapabilecekler” diye konuştu.     

Servet Market Sahibi Servet Ugutmen, internet üzerinden nasıl alışveriş yapıldığını bire bir gerçek uygulamayla gösterdi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Servet, Market, artık, avcunuzun, içinde…,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı