Haber Detayı
18 Kasım 2019 - Pazartesi 13:05
 
Şemse & Mustafa Mert çifti evliler kervanında
Bilgiç ailesinin güzel kızları Şemse ile hayatını birleştiren İskenderun Gençlik ve Spor Müdürlüğü’nde güvenlik görevlisi Mustafa Mert düzenlenen keyifli bir düğün töreniyle dünya evine girerek evliler kervanına katıldı.
Yaşam Haberi
Şemse & Mustafa Mert çifti evliler kervanında

Basın camiasında çalıştığı dönemlerin başarılı, sevilen ve hızlı acar muhabirlerinden Mustafa Mert, gönlünü kaptırdığı Şemse Bilgiç ile bir süre önce nişanlanmış, bir ay önce de İskenderun Evlendirme Dairesi’nde çiftlerin aile ve yakın dostların katılımıyla gerçekleşen nikah töreni ile aşklarını resmileştirerek taçlandırmıştı.

Mustafa – Şemse Mert çiftinin Bilgiç ve Mert aileleri, yakınları ile sevenlerinin de yoğun ilgi gösterdiği düğün töreni hafta sonu İsa Taş Plaza’da gerçekleştirildi. İskenderun basınından çok sayıda arkadaşı Şemse-Mustafa Mert çiftini mutlu günlerinde yalnız bırakmadı. Düğün genç çiftin salona girişi ve dansıyla başladı.

Düğünde ayrıca arkadaşları tarafından kına merasimi de yapılan çiftin ellerine kınalar yakıldı. Yerel sanatçı İhsan Akpınar’ın da sahne aldığı gece çok keyifli geçti. Genç çiftler düğün pastasını birlikte kesti ve birbirlerine ikram ettiler.  

Düğüne katılan Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül, Ak Parti İskenderun İlçe Başkanı Av. Abdülkerim Güven, iş-siyaset eğitim camiasından, eski ve yeni mesai arkadaşlarından oluşan konuklar zaman zaman pistte müzik eşliğinde oynayıp, eğlenerek çiftin mutluluğuna ortak oldular.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Şemse, &, Mustafa, Mert, çifti, evliler, kervanında,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı