Haber Detayı
11 Eylül 2019 - Çarşamba 13:11
 
Semih Balcıoğlu Veteranlar bocce Milli Takımda…
Hatay’ın İskenderun ilçesinde Bocce Petnak’ı kent halkıyla tanıştıran aynı zamanda Türkiye Bocce Veteranlar Milli Takım Ulusal hakemi olan Semih Balcıoğlu 58 yaşında milli takıma davet edildi.
Spor Haberi
Semih Balcıoğlu Veteranlar bocce Milli Takımda…

Bocce Veteranlar Milli takımına seçilen ve çalışmalarına aralıksız devam eden Semih Balcıoğlu, 2012 yılından buyana İskenderun’da yaygınlaşan bocce petank kısa sürede birçok kişinin ilgisini çekmeyi başardı.

Milli takım Ulusal hakemi Semih Balcıoğlu 58 yaşında milli takıma davet edilme haberini alınca mutlu olduğunu belirterek “16-18 Eylül tarihleri arasında Bulgaristan Albena da yapılacak olan turnuvaya dünyanın birçok ülkesinden takımlar katılacak. Biz de iddialı olarak milli formanın hakkını vererek ülkemizi ve kentimizi başarıyla temsil edip, Ay yıldızlı şanlı bayrağımızı göndere çekmek için mücadele edeceğiz” dedi.

İskenderun Belediyesinin Bocce Petnak sahasında uluslararası turnuvaya hazırlanan Semih Balcıoğlu “Üç toptan oluşan bocce oyun çalışmalarım sürdürüyorum. 58 Yaşında olsanız bile milli formayla mücadele etme hakkını elde etmeniz gerçekten onur ve gurur verici bir durum. Bu konuda ülkemi ve bayrağımı en iyi şekilde temsil etmek istiyorum. İskenderun’a da böyle bir tesisi kazandıran Belediye Başkanımız Fatih Tosyalı’ya da teşekkür ederim, çalışmalarımızı burada yapabiliyoruz” diye konuştu.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Semih, Balcıoğlu, Veteranlar, bocce, Milli, Takımda…,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı