Haber Detayı
06 Şubat 2020 - Perşembe 17:33
 
Selinay Eczanesi Açıldı
Eczacı Selinay Açıker’in sahibi olduğu Selinay Eczanesi düzenlenen törenle hizmete girdi.
Sağlık Haberi
Selinay Eczanesi Açıldı

İskenderun Palmiye Hastanesi karşısında hizmete giren Selinay Eczanesinin açılış törenine Ecz. Selinay Açıker ve aile fertlerinin yanı sıra İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, Kırıkhan Eski Belediye Başkanı İsmail Turan ve davetliler katıldı.

Kırıkhan'ın fotoğrafçılarından Foto Oben'in sahibi Mehmet Açıker'in kızı Selinay Açıker'in İskenderun Palmiye Hastanesinin karşısından hizmete sunduğu Selinay Eczanesi’nin açılışında konuşan İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,“Bu hayırlı günde Selinay Eczanesi’nin açılışını gerçekleştirmiş olduk. Allah bereketler versin. Eczane sahibi Selinay Hanıma ve İskenderun’a hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.” dedi.

Ecz. Selinay Açıker İskenderun’da halkımıza hizmet vermeye başladık diyerek,” Açılışımızda bizi onurlandıran tüm büyüklerimiz ve dostlarımıza teşekkür ediyoruz. Yanımızda olamayıp gerek telefonla arayan, mesaj ve çiçek göndererek tebriklerini ileten herkese de ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Selinay, Eczanesi, Açıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı