ramazan 2021


kehribar - logo yanı
Haber Detayı
27 Temmuz 2020 - Pazartesi 18:52
 
“Sektörün önemli bir çözüm ortağıyız”
İnşaat demiri, çivi, tel, çelik hasır, profil ve sac pazarında etkin bir rol oynayan Bekiroğlu Demir Kömür Pazarlama Nakliyat Ticaret Ltd. Şti. Pazarlama Müdürü Adnan Gökalp, müşterileriyle karşılıklı güvene dayalı çözüm ortaklığında 7 yılı geride bıraktıklarını söyledi.
Ekonomi Haberi
“Sektörün önemli bir çözüm ortağıyız”

Bekiroğlu Demir Kömür Pazarlama Nakliyat Ticaret Ltd. Şti., olarak 2013 yılından buyana faaliyette bulunduklarını belirten firmanın Pazarlama Müdürü Adnan Gökalp, inşaat demiri, çivi, tel, çelik hasır, profil ve sac pazarında etkin bir rol oynadıklarını vurguladı.

 

Geride bıraktıkları yedi yılda müşterilerine Payas dışında İzmir, İstanbul Ankara ve Karabük’ten hızlı ve ekonomik sevkiyat olanağı sunduklarının altını çizen Adnan Gökalp “Ayrıca 8 bankayla yaptığımız anlaşmalarla 18 takside kadar uygun komisyon oranlarıyla mailorder yöntemiyle bu bölgede pek de olmayan bu imkanlarla çözüm ortağı olduğumuz müşterilerimize taksit kolaylığı sağlamaktayız” dedi.

 

Pazarlama Müdürü Adnan Gökalp, demir-çelik ve kömür sektöründeki bilgi ve tecrübeleriyle müşterilerine her zaman kaliteli hizmet sunduklarını ifade ederek “Firmamızın temel politikası kalite, sevkiyattaki dakiklik, ürün çeşitliliği tecrübesiyle demir-çelik sektöründe doğru, dürüst, ilkeli ve varlığı boyunca güvenilirliğiyle faaliyet gösteriyoruz. İlk günde belirlediğimiz bu politikayı 7 yıldır tavizsiz bugüne taşıyarak devam ettirmekteyiz. Hedefimiz, tamamen güvenilir, kaliteli ürün, iyi bir hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti ilkesi ile kendi alanımızda varlığımızı sürdürmektir” diye konuştu.

 

Geçen yılın sektör açısından değerlendiren Adnan Gökalp “Pandemi süreci başlayana kadar her şey normal ve yolunda ilerliyordu. 2019 yılı sonunda başlayan pandemiye, dışa bağımlı olan demir çelik sektörünün hazırlıksız yakalandığını söyleyebiliriz. Hammadde tedarikinde yaşanan sıkıntılardan üretime dolayısıyla arza yansıyınca fiyatların aşırı derecede artmasına sebep oldu. Firmamızın Payas dışında her bölgeden müşterisi olması bu durumdan fazla etkilenmemize sebep oldu. Genel olarak 2019 yılı firmamız açısından başarılı karlı müşteri potansiyeli ile satışlarımızı arttırdığımız bir yıl oldu. 2020 yılının ilk altı ayı sonrasında piyasaların yeniden canlandığını görüyoruz” şeklinde konuştu.

 

İskenderun Körfezi çevresinin yatırımlara bakir bir yer olduğunun altını çizen Bekiroğlu Demir Kömür Pazarlama Nakliyat Ticaret Ltd. Şti. Pazarlama Müdürü Adnan Gökalp, şunları kaydetti: “İskenderun Körfezi, mevcut limanların yanında demir çelik sektörü ve enerji yatırımlarının çok olduğu bir bölge konumunda. Yeni yapılacak yatırımlarla bölge ve ülke ekonomisi için artı katma değer sağlayacak yan sanayi yatırımlar ile hem istihdam hem de ihracata çok büyük fayda sağlayacaktır. Biz bu inanç ve beklentilerle sıkıntılı piyasaya rağmen mücadelemizi sürdürüyoruz…”

Kaynak: Editör:
Etiketler: “Sektörün, önemli, bir, çözüm, ortağıyız”,
Yorumlar
Haber Yazılımı