kehirbar-üst-manset
Haber Detayı
22 Ağustos 2019 - Perşembe 18:56
 
Sektörel’e 11. Yıl kutlama ziyaretleri…
Doğu Akdeniz’in yükselen değeri sloganıyla 10 yılı geride bırakıp 11 yıla giren Sektörel Dergisi’nin kuruluş yıldönümü nedeniyle okuyucularının tebrik yağmuruna tutuldu. Merkez ofisi ziyaretçi akınına uğradı.
Yaşam Haberi
Sektörel’e 11. Yıl kutlama ziyaretleri…

Sektörel Dergisi’nin kuruluş tebrikleri sabah saatlerinde başladı. İlk ziyareti, İSTE Rektör adayı Prof. Dr. Tahir Özcan gerçekleştirdi. Rektör adayı Prof. Dr. Özcan, yıllardır dergiyi yakından takip ettiğini, bölgenin markalaşan bir yayın grubu haline geldiğini dile getirerek, imtiyaz sahibi Ufuk Aktuğ’un nezdinde ekibi kutladı ve başarıların devamını diledi.

Kuruluşumuzda bizleri yanlız bırakmayan ve devamlı bizlerle özellikle eğitim konusunda istişarelerde bulunduğumuz tecrübeli ,başarılı öğretmenimiz Ali Koç hocamızın bizleri ziyaretinden de son derece mutlu olduk.

11. kuruluş yıl dönümü kutlaması ziyaretleri çerçevesinde İGC Başkanı Veysel Cıncık da yer aldı. Başkan Cıncık, ilkeli ve prensipli yayınıyla tanıdıkları Sektörel Dergisi’nin uzun yıllar yayın hayatını sürdüreceğine inandığını ifade etti.

 

 Özel Palmiye Hastanesi Başhekimi Opr. Dr. Yılmaz Şahutoğlu, yardımcısı Opr. Dr. Ahmet Aslan ile birlikte kuruluş yıl dönümüzü kutladı. Şahutoğlu ve Aslan, yayın politikasıyla bölgeye katkı sağladığını ifade ederek, derginin bugünlere glemesinde emeği geçenleri kutladı ve başarıların devamını diledi.

 

İnşaat sektöründe kentin önemli firmaları arasında yer alan ERC Grup sahibi Tahsin Ercan da tebrik ziyaretinde ekibi kutladı.  Bi’Kahve Cafe’nin sahibi Feride Bölükbaşı ise, 11. Yılımızı kutladı ve yayın hayatında başarıların devamını diledi.

 

TEBRİK MESAJI

İskenderun Gazeteciler Cemiyeti: “Kentimizde 22 Ağustos 2009 tarihindene buyana aylık olarak yayınlanan SEKTÖREL Dergi 11. Yıla girdi. Başta imtiyaz sahibi Ufuk Aktuğ olmak üzere bugüne kadar emeği geçenleri kutlar, başarılarının devamını dileriz.”

 

Milliyet Gazetesi Yazarı Hakkı Öcal: “11.’inci yaşına giren Sektörel dergimizi kutluyorum. Sektörel.com. tr. Böylesine zor bir alanda İskenderun merkezli bir yayını başarıyla 11 yıl sürdürmek, güçlü bir azim ve irade ve çok uykusuz geceler gerektirir. Bütün kardeşlerimi kutluyorum”

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sektörel’e, 11., Yıl, kutlama, ziyaretleri…,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı