Haber Detayı
22 Ağustos 2019 - Perşembe 10:24
 
SEKTÖREL DERGİ 11. YILINDA…
Türk Dergiciliğine kendine özgü Konseptiyle farklı bir soluk getiren, Doğu Akdeniz’den yükselen değeri olan SEKTÖREL Aylık Ekonomi Dergisi 11. Yılına girmenin haklı gururunu yaşıyor.
Yaşam Haberi
SEKTÖREL DERGİ 11. YILINDA…

        Merkezi Hatay’da bulunan İskenderun Ajans Basın İletişim Hizmetleri bünyesinde onuncu yılını geride bırakan SEKTÖREL Aylık Ekonomi Dergisi üstlendiği misyonla bölgesindeki küçük ve büyük sanayinin gelişimi ile sıkıntılarının yakın takipçisi oldu.

Doğu Akdeniz'i kucaklayan bir yayın anlayışıyla SEKTÖREL Aylık Ekonomi Dergisi okurlarıyla buluştuğu ilk günden buyana her sayısında farklı bir sektöre projeksiyon tuttu.

SEKTÖREL ekibi Türkiye’de bugüne kadar yapılmayanı gerçekleştirerek 12 aya yaydığı ve her ay doğru işaret ettiği sektörleri gündeme taşıyarak, kendi alanında adeta önderlik yaptı.

İmtiyaz Sahibi Ufuk Aktuğ, Genel Yayın Yönetmeni Necati Yıldız, Yazı İşleri Müdürü İdris Aydoğan, Haber Müdürü Halit Sapmaz, Sayfa Sekreteri Halit Tunç ve reklam departmanında Bilge Bulut, yazarlarıyla okurlarına yeni ufuklar açan Hasan Şadi Kocagazioğlu, Hurşut Gündüz’le ‘Doğu Akdeniz’den yükselen değer’ olarak dergicilik alanındaki yolculuğuna emin adımlarla devam eden SEKTÖREL Dergi, 10’uncu yılını geride bırakıp, 11. Yılına girdi.

SEKTÖREL ekibi olarak bu yolculukta bizimle yürüyen, katkı veren, yakından takip eden tüm paydaşlarımızla 11. Yılımıza erişmenin onurunu, mutluluğunu ve sevincini yaşıyoruz. Bu kent, bölge ve ülke için yapacak işimiz çok, yolumuz uzun…   

Kaynak: Editör:
Etiketler: SEKTÖREL, DERGİ, 11., YILINDA…,
Yorumlar
Haber Yazılımı