SKODA


kehirbar-üst-manset
Haber Detayı
15 Temmuz 2021 - Perşembe 17:52
 
Şehitlikte 15 Temmuz anma programı…
15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında, İskenderun ile Arsuz ilçe protokolü, şehit ve gazi ailelerinin katılımıyla şehitlikte anma programı yapıldı.
- Haberi
Şehitlikte 15 Temmuz anma programı…

Türkiye Cumhuriyeti devletine ve Demokrasine yönelik gerçekleştirilen 15 Temmuz 2016, darbe girişiminin 5 yıldönümü dolayısıyla Arsuz Karaağaç Asri Mezarlığındaki Şehitlikteki düzenlenen program ilgi gördü. İskenderun ve Arsuz Protokol üyelerinin yanı sıra kurum kuruluş müdürleri, siyasi parti temsilcileri, şehit ve gazi aileleri ile vatandaşlar katıldı.

 

Şehitlikteki anma programında İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, Arsuz Kaymakamı Musa Sarı, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, askeri ve sivil erkan, İSTE Rektörü Prof. Dr. Tolga Depçi iye siyasi parti temsilcileri de hazır bulundu.

 

Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla başlayan 15 Temmuz demokrasi ve milli birlik günü programında şehitler dualarla anıldı. Protokol üyelerinin tamamı şehit mezarlarını tek tek ziyaret ederek hem karanfil bıraktı hem de dua ettiler.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Şehitlikte, 15, Temmuz, anma, programı…,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı