ugur okullari - destop
Haber Detayı
02 Aralık 2019 - Pazartesi 15:27
 
Şehit dalgıç Astsubay Karataş’ın ruhuna mevlit…
Bartın’ın Amasra’da eğitim dalışı sırasında şehit olan Sahil Güvenlik Batı Karadeniz Grup Komutanlığı’nda görevli astsubay Hakan Karataş'ın ruhuna memleketi Erzin’de Mevlidi şerif okutuldu.
Yaşam Haberi
 Şehit dalgıç Astsubay Karataş’ın ruhuna mevlit…

Baba ocağı Erzin Gökdere Mahallesi’nde muhtarlık tarafından düzenlenen mevlidi şerif programına Ak Parti Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu, Kaymakam Ahmet Demirci, Belediye Başkanı Ökkeş Elmasoğlu şehidin ailesi ve kalabalık vatandaş topluluğu katıldı.

Şehit dalgıç astsubay Hasan Karataş’ın ruhuna düzenlenen yemekli mevlit programında dualar okundu.

Tüm şehitlerin ruhuna bir mevlidi şerif okutmayı üzerlerinde sorumluluk edindiklerini belirten Mahalle Muhtarı Süleyman Baltacı, “Vatanımızın bütünlüğüne, devletimizin bekasına 82 milyon vatandaşımızın huzur ve güvenliğine yönelik tehdit oluşturan tüm terör örgütlerine karşı, korkusuzca mücadele veren ordumuzun ve güvenlik güçlerimizin her zaman yanında olmalıyız. Milli duygu ve dava siyaset üstüdür. Ülkemizin menfaatleri söz konusu olduğunda hem siyasilerimizin hem de farklı görüşte vatandaşlarımızın birlik ve beraberliklerine şahit olduk. Dualarımızla ve yüreğimizle her zaman kahraman ordumuzun yanındayız” diye konuştu.   

Kaynak: Editör:
Etiketler: , Şehit, dalgıç, Astsubay, Karataş’ın, ruhuna, mevlit…,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı