ramazan 2021


kehribar - logo yanı
Haber Detayı
15 Nisan 2021 - Perşembe 10:20
 
Seçim Kazanılır, Kaybedilir
Hatay Barosu Başkanlık görevini teslim eden Avukat Ekrem Dönmez, yeni görevi teslim alan Baro başkanı ve yönetiminin Hatay'a hayırlı olmasını diledi.
Yaşam Haberi
Seçim Kazanılır, Kaybedilir

Avukat Ekrem Dönmez, Genel Kurulun vicdanına ve adaletine hep güvendiğini, kendini de o adalete hep teslim ettiğine dikkat çekerek "Seçim kazanılır, kaybedilir. Bu yetkiyi bize veren geri de alır, başımın üstünde yeri vardır, demiştim. Bu iradeye olan saygım gereği; bugün itibariyle mazbatasını teslim alan Hatay Barosunun yeni başkanı Av. Hüseyin Cihat Açıkalın ve yeni baro organlarının iş başı yapmasından dolayı sonucun Baromuza ve Hatay’a hayırlı olmasını dilerim ”dedi.

Görev süresi içerisinde her Çarşamba çalışma arkadaşları ile bir araya geldiklerini paylaşan Ekrem Dönmez, "Yeni dönemin sürecini yakından takip edecek ve sürecin doğru yürütülmesi için gerekli her desteği vereceğimizi, akıl danışılırsa kendilerine deneyimlerimizi aktaracağımızı, yanlış yaptıklarında gerekli uyarı ve denetim görevimizi yapacağımızı bildiririz. Bu vesileyle; birlikte çalıştığım yönetim kurulu üyelerimiz Başkan Yardımcısı Av. Sevinç Çakıcı, Genel Sekreter Av. Asena Aslan Şener, Sayman Av. Mehmet Ezer, Av. Şükran Güzel, Av. Oktay Çaparoğlu, Av. Adnan Eryılmaz, Av. Yusuf Albayrak, Av. Hüseyin Derin, Av. Mustafa Sıraç ve Av. Mehmet Bilgili’ye; Disiplin kurulu üyelerimiz Başkan Av. Zerrin Altınöz, Av. Bedia Karadaban, Av. Hamdullah Sönmez, Av. Cuma Yurtal ve Av. Ferit Sağ’a; Denetleme kurulu üyelerimiz Av. Fatma Erşen, Av. Aslıhan Tütar İnce ve Av. Hikmet Biçil’e; TBB Delegelerimiz Av. Mehmet Vehbi Debooğlu Av. Mehmet Karaçay Av. Deniz Atasever Av. Hikmet Sağlar ve Av. Murat Güler’e; ilave olarak bu dönem adaylığımızda aday olan Av. Mehmet Fatih Turan, Av. Hatice Esra Doğan, Av. Erman Görüroğlu, Av. Aydın Asiırmak, Av. Mehmet Ali Bağdatlı, Av. Ceylan Gülkan Özdemir, Av. Kamile Vural Kaplan, Av. Esra Karakurt ve Av. Ali Avcı’ya; önceki dönemlerde birlikte yöneticilik yaptığım Av. Mehmet Asıl, Av. Mehmet Ali Çapar, Av. Ramazan Tunç, Av. Ömer İlhan, Av. Esin Öz; Av. Meral Yeşiloğlu, Av. Ece Altunay Önal, Av. Taşkın Çiftçi, Av. Ökkeş Elmasoğlu, Av. İbrahim Tayfun Koku, Av. Turhan Hirfanoğlu, Av. Ayhan Çalış ve Av. Hatay Tut’a, Baromuzun kurullarında, adli yardım şefliklerinde ve tüm komisyonlarında görev alan tüm meslektaşlarımıza; Hatay Barosu personeline, Başkanlığımız süresince Baromuza hizmet eden ve katkısı bulunan tüm meslektaşlarımıza; adaylığımız süresince ve seçimde bizlere oy veren ve vermeyen tüm meslektaşlarımıza teşekkür eder, sevgi ve saygılarımızı sunarız. Unuttuğumuz, kırdığımız olduysa ve bir kusurumuz varsa affola…” şeklinde temennilerini iletti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Seçim, Kazanılır,, Kaybedilir,
Yorumlar
Haber Yazılımı