tek okulları


kehirbar-üst-manset
Haber Detayı
10 Ekim 2021 - Pazar 17:27
 
‘Satırlı saldırgan tutuklanmasın’ diye yalvardı!
Hatay’ın Antakya ilçesinde satırlı saldırı görüntüleri sosyal medyada büyük tepki çeken olayın mağdurumu genç kız E. D., adliyeye çıkarılan saldırgan O.K.’nin tutuklanmaması için kendini yerden yere attı, feryat etti
Yaşam Haberi
‘Satırlı saldırgan tutuklanmasın’ diye yalvardı!

Hatay'da bir iş yeri önünde satırla genç kadına saldırıp yaraladıktan sonra kaçan ve daha sonra emniyet ekiplerince gözaltına alınan genç ile ilgili ilginç gelişme yaşandı. İş yeri önündekilerin müdahale etmemesi nedeniyle tepki çeken saldırı gerçekleştirilirken kendisini kurtarmaları için yalvaran genç kız, olay adliyeye taşınınca şikâyetçi olmadı.

5 kişinin gözü önünde satırlı saldırı sonrası polis tarafından gözaltına alınan saldırgan O. K. genç kıza şiddet ve satırla yaralamaktan emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

TUTUKLAMAYIN" DİYE AĞLADI!

Adliye önünde kendisini yaralayan O.K.'yi bekleyen satırlı saldırıya uğrayan genç kadın E. D., "Onu affedin onun tutuklanmasını” diye sinir krizi geçirdi. Kendisine müdahale eden polise ‘Ne olur onu tutuklamayın, affedilsin” şeklinde yalvardı.

Adliyede görevli polisin sakinleştirmeye çalıştığı genç kızı, kendisini öldürmeye teşebbüs eden sevgilisi için gözyaşı döktü.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ‘Satırlı, saldırgan, tutuklanmasın’, diye, yalvardı!,
Yorumlar
Haber Yazılımı