ramazan 2021


kehribar - logo yanı
Haber Detayı
15 Ağustos 2020 - Cumartesi 15:23
 
Sanatçı Bülbül'den Başkan Tosyalı'ya Beste
İskenderunlu Sanatçı Yunus Bülbül, Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’ya, Turuncu mavili beste sürprizi yaptı. Başkan Tosyalı da yapılan bestenin kendisini duygulandırdığını söyledi.
Magazin Haberi
Sanatçı Bülbül'den Başkan Tosyalı'ya Beste

Türk sinemasının ünlü oyuncularından, Yönetmen Yapımcı, Besteci ve Sanatçı Yunus Bülbül ve eşi Serap Bülbül, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’yı ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, "Belediye olarak rutin hizmetlerimizin yanısıra birçok sanatsal ve kültürel etkinlik düzenledik, düzenlemeye devam ediyoruz. Sosyal belediyecilik anlamında da birçok başarılı çalışmaya imza attık. Bilindiği üzere pandemi süreci devam ediyor. İnşallah bu süreç bitecek. Tekrar halkımızla birçok sanatsal etkinlikte tekrar buluşacağız. Ünlü sanatçımız Yunus Bülbül, Türkiye'de birçok sanatsal başarıya imza atmış hemşerimizdir. Başarılı çalışmalarının devamını diliyorum" dedi.

“Aldanma çocuksu mahsun yüzüne, Peri kızı, Suphanallah, Doğum günüm bana geldiğin gündür” gibi hafızalardan silinmeyen şarkıları seslendiren ve Talih kuşu, Bücür cadı, Hangimiz eşek, Can kardeşler gibi birçok filmde oynayan sanatçı Yunus Bülbül ise İskenderun'da olmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirtti. Bülbül, sanata ve sanatçıya destek olan Belediye Başkanı Fatih Tosyalı'ya teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyaret sonunda Sanatçı Yunus Bülbül, Başkan Tosyalı'ya sürpriz yaparak şarkı sözü besteledi.

Bestenin sözlerini ve nakaratını dikkatlice dinleyen Başkan Fatih Tosyalı, besteyi çok beğendiğini söyleyerek, kendisine armağan edilmesinden duyduğu memnuniyeti aktardı.

Yunus Bülbül'ün bestelemiş olduğu sen çok yaşa başkanım

İsimli şarkı sözleri ise şöyle:

 

Güvenin Adıdır Fatih Tosyalı

Sevgi İle Gönüllerin Eşsiz Başkanı

Vadettiği Her şeyi Anında Yapan

Vazgeçilmez İskenderun Başkanı

 

Yürüdüğü Yollardan Sevgi Kazanan

Senin Benim Herkesin, Halkın Adamı

İnşallah Liglere Geri Dönecek

Turuncu Mavimiz Senle Başkanım

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sanatçı, Bülbül'den, Başkan, Tosyalı'ya, Beste,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı