ugur okullari - destop
Haber Detayı
21 Kasım 2019 - Perşembe 14:44
 
Şampiyon Filtre AR-GE Merkezi’ne Bakanlık Ödülü…
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından filtre sektöründe ilk ve tek Ar-Ge merkezi olarak tescil edilen Şampiyon Filtre, Ar-Ge Merkezi Belgesini Ankara’da düzenlenen törenle aldı.
Ekonomi Haberi
Şampiyon Filtre AR-GE Merkezi’ne Bakanlık Ödülü…

Bölgenin ilk ve tek Ar-Ge Merkezli Şampiyon Filtre, 2018 yılında tamamlanan 12, 2019’da da yürütülen 15 aktif projesiyle ülke ekonomisine katkıda bulunmaya, son tüketiciye İnovatif hizmetler sunmaya devam ediyor.

Şampiyon Filtre Genel Müdürü Selma Yılmaz, 7’nci Teknoloji Geliştirme Bölgeleri ve Ar-Ge Merkezleri Ödülünü törenle Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ın elinden aldı.

Şampiyon Filtre’ye verilen Teknoloji Geliştirme Bölgeleri ve Ar-Ge Merkezleri Ödülü, Türkiye’de filtre sektöründe verilen tek ödül olarak kayıtlara geçerken, ödüle layık görülen AR-GE Merkezi İskenderun’da ilk ve tek olma özelliği bulunuyor.

Teknoloji Geliştirme Bölgeleri ve Ar-Ge Merkezleri Ödülünü Şampiyon Filtre adına alan Genel Müdür Selma Yılmaz, AR-GE’ye ve teknolojiye yatırım yaparak ülke ekonomisine, son tüketiciye inovatif  hizmetlerle katkı sunmaya devam edeceklerini söyledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Şampiyon, Filtre, AR-GE, Merkezi’ne, Bakanlık, Ödülü…,
Yorumlar
Haber Yazılımı