Haber Detayı
23 Ocak 2020 - Perşembe 16:47
 
Samandağ Gençlerbirliği’ni Zirvede bıraktı!
Hatay Süper Amatör liginde mücadele eden Samandağ Gençlerbirliği’nin başarılı Antrenörü Zeyni Özdemir, zirveye taşıdığı takımı verilen sözlerin yerine getirilmediği gerekçesiyle bıraktığını duyurdu.
Spor Haberi
 Samandağ Gençlerbirliği’ni Zirvede bıraktı!

İskenderun’un yetiştirdiği, Türk futboluna gerek futbolculuk döneminde, gerekse Antrenörlük anlamında teknik adam olarak hizmet etmeyi sürdüren Zeyni Özdemir, Hatay Süper Amatör Ligi Kulüplerinden Samandağ Gençlerbirliği’nde yaklaşık 4 aydır görev yaptı.

Göreve geldiği ilk günden itibaren takımı bir sinerji kazandıran, başarılı teknik adam Zeyni Özdemir Samandağ Gençlerbirliği kulübünü gerilerden zirveye liderliğe kadar çıkmasında önemli bir rol üstlenmesine karşın, bugün sosyal medya hesabından Antrenörlük görevinden ayrıldığını açıkladı.  

 

Zeyni Özdemir şunları kaydetti: “Samandağ Gençlerbirliği’nden ayrılmış durumdayım. 4 aydır varımı yoğumu bu takım için harcadım. Yerine getirilmeyen sözler neticesinde bu kararı aldım. Şuan puan sıralamasında lider olan Samandağ Gençlerbirliği kulübüne başarılar diliyorum…”

Kaynak: Editör:
Etiketler: , Samandağ, Gençlerbirliği’ni, Zirvede, bıraktı!,
Yorumlar
Haber Yazılımı