Haber Detayı
28 Ekim 2019 - Pazartesi 16:17
 
Samandağ’da Mühendislik bürosuna görkemli açılış
Hatay’ın Samandağ ilçesinde Nadir Fırıncıoğulları Mühendislik Bürosu kaymakam ve belediye başkanının da katılımıyla gerçekleştirilen görkemli bir açılışla hizmete girdi.
Yaşam Haberi
 Samandağ’da Mühendislik bürosuna görkemli açılış

Atatürk Mahallesi Nazım Hikmet Ran Caddesi’nde bulunan Şaban Fırıncıoğulları Plazanın 2. Katında İnşaat Yüksek Mühendisi Nadir Fırıncıoğulları’na ait Mühendislik Bürosunun açılışına Kaymakam Murat Kütük, Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz, İlçe Emniyet Müdürü Ramazan Öğün, Belediye Başkan Yardımcıları Aydın Duran, Timur Bozoğlan ve Tahsin Demir, Belediye Meclis Üyeleri, Oda Başkanları, STK Temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı. 

Samandağ Kaymakamı Murat Kütük, Büro Sahibi Nadir Fırıncıoğulları’nı tebrik ederek hayırlı olsun dileklerinde bulunarak, il ve ilçeye katkı sunmaya çalışacağını ifade etti.  

Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz da Samandağ’ın, okumuş gençlere, Mühendislere ihtiyacı olduğunu vurgulayarak “Nadir Bey’in Samandağ’ın inşasına katkı sunacağına inanıyorum. Bizler teknik eleman olarak yetiştirilmiş ve gerçekten Samandağ’ımıza bir şeyler katacağını düşündüğümüz bu arkadaşlarımıza yardımcı olmaya çalışacağız. Sürekli diyalog halinde olacağız. Samandağ’ın geleceğinin inşasındaki katkıları neyse, projeleri mutlaka bizim tarafımızdan değerlendirilecektir. Nadir Beye güveniyoruz. Kendisi, girişimci, çalışkan, dürüst bir arkadaşımız. Kendisine ve ailesine hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: , Samandağ’da, Mühendislik, bürosuna, görkemli, açılış,
Yorumlar
Haber Yazılımı