kehribar - logo yanı
Haber Detayı
24 Şubat 2021 - Çarşamba 17:17
 
Samandağ Belediyesi’nden “Hoş Geldin Bebek”
Hatay’ın Samandağ ilçesinde Belediye tarafından yürütülen sosyal sorumluluk faaliyetleri kapsamında “Hoş Geldin Bebek” projesinin devam ettiği bildirildi.
Yaşam Haberi
Samandağ Belediyesi’nden “Hoş Geldin Bebek”

Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz’ın talimatları ile başlatılan projede ilçede yeni doğan ve 0-3 ay aralığında olan bebeklere ilk hediyeleri belediye tarafından veriliyor.

Doğum belgesi ile birlikte Samandağ Belediyesi Hizmet Binası’nda bulunan Halk Masası’na teslim edilen doğum belgesinin ardından, hediye paketleri Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerince hijyen kuralları çerçevesinde sterilize edilerek adreslere teslim ediliyor.

Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz  Sosyal Belediyecilik anlayışı ile pandemi döneminde ihtiyacı olan ailelere nakdi destek ve gıda yardımı sağladıklarını belirterek “Şimdi de gelecek nesillerimiz olan ve  dünyaya yeni gelen bebeklerimize ilk hediyelerini biz veriyoruz. İnşallah vatana ve millete hayırlı evlatlar olurlar. Hepsine aileleri ile birlikte sağlık ve huzur dolu bir ömür diliyorum” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Samandağ, Belediyesi’nden, “Hoş, Geldin, Bebek”,
Yorumlar
Haber Yazılımı