ugur okullari - destop


Haber Detayı
14 Mayıs 2020 - Perşembe 18:15
 
Samandağ Belediyesi icraatını afişe etti!
Hatay’ın Samandağ ilçesinde Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz geride bıraktığı bir yıllık icraatlarını belediye binasına astığı afişlerle halkın bilgisine sundu.
Siyaset Haberi
Samandağ Belediyesi icraatını afişe etti!

31 Mart 2019 tarihinde göreve gelen Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz, şeffaf Belediyecilik sözünü tutarak meclis toplantılarında halka açık bir şekilde gerçekleştirdikleri meclis toplantılarında gelir gider tablosunu yayınlamanın yanı sıra hizmetlere başladıkları 1 yıllık süre zarfında yapılan bütün çalışmaları ilçe halkıyla paylaştı.

Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz, Belediye tarafından 1 yılda yapılan hizmetleri videolaştırdı, verileri billboardlara taşıdı, afiş ve sosyal medya hesaplarından halkın bilgisine sundu, belediyenin gelir gider tablosunu belirten afişi de belediye binasının cephesine astırdı.

Av. Refik Eryılmaz’ın görev süresince belediyenin yapmış olduğu çalışmalar, etkinlikler ve kurslar, belediyenin gelir-giderleri, borçları, açılan yollar, alınan araçlar, gelecekte yapmak istedikleri projelerin de bulunduğu daha birçok çalışmayı içeren video, billboard ve afişler basılarak kamuoyunun bilgisine sunuldu.

Başkan Eryılmaz halkın huzuru ve refahı için daha yaşanabilir bir Samandağ hayali ile teslim aldıkları görevi şeffaf ve sosyal belediyecilik sözünü tutarak sürdürdüklerini söyledi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Samandağ, Belediyesi, icraatını, afişe, etti!,
Yorumlar
Haber Yazılımı