ramazan 2021


kehribar - logo yanı
Haber Detayı
18 Kasım 2020 - Çarşamba 14:20
 
Şahin’e ait geçmişten gelen 53 yıllık ilk fotoğraf…
Türk ve dünya basınında bugüne kadar yayımlanan alakasız fotoğraflara tepki gösteren İskenderun Gazeteciler Cemiyeti eski başkanı gazeteci Sami Uygur, geçmişten bugüne taşınan Uğur Şahin’in 53 yıllık bir fotoğrafını paylaştı.
Yaşam Haberi
Şahin’e ait geçmişten gelen 53 yıllık ilk fotoğraf…

Almanya’nın Mainz kentindeki biyoteknoloji şirketi BioNTech'in kurucu ortağı olan, Türk Profesör Uğur Şahin, coronavirüs aşısında başarıya ulaşması dünya medyasında büyük merak uyandırdı.

Herkesin konuştuğu, merak ettiği ailesiyle, geçmişine dair bilgi, dokumanlar toplanmaya başlanan Türk ve dünya basınında haber olan Prof. Dr. Uğur Şahin’le ilgili paylaşılan fotoğrafların hiçbirinin kendisine ait olmadığı ifade edildi.

Türkiye’de Uğur Şahin’in geçmişiyle ilgili ilk bilgiyi paylaşan İskenderun Gazeteciler Cemiyeti eski başkanı gazeteci Sami Uygur, Türk ve dünya basınında yer alan fotoğrafların hiçbirinin Uğur Şahin ve ailesine ait olmadığını, bu paylaşımların kendisini de üzdüğünü söyledi.

UYGUR’DAN 53 YILLIK FOTOĞRAF SÜRPRİZİ

Kurtuluş Mahallesi Şehit Oğuz Yener Caddesi üzerinde bulunan evlerinin hemen karşısında Uğur Şahin ve ailesi ile çok yakın olduğunu belirten Sami Uygur İskenderun sahilinde 2 Temmuz 1967 günü çekilmiş Anne Kadriye ve Uğur Şahin’in yer aldığı siyah-beyaz gerçek fotoğrafı ilk kez kamuoyu ile paylaştı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Şahin’e, ait, geçmişten, gelen, 53, yıllık, ilk, fotoğraf…,
Yorumlar
Haber Yazılımı