ugur okullari - destop
Haber Detayı
02 Aralık 2019 - Pazartesi 13:53
 
Şahin: “Basının sesi ve nefesi olmaya hazırım”
İskenderun Basınıyla bir araya gelen CHP Hatay Milletvekili Av. Suzan Şahin, şehirlerin sorunlarını daha iyi taşıyabilmenin yolunun ortaklaşmaktan geçtiğini vurguladı.
Siyaset Haberi
 Şahin: “Basının sesi ve nefesi olmaya hazırım”

Şu ana kadar Milletvekilleri, bürokratlarla yaptığı ortaklaşmanın başta basın yayın ve gazeteci grubuyla yapılması gelinmesi gerektiğini sonradan öğrendiğini ifade eden CHP’li Şahin “Bunu özellikle söylüyorum. ‘Bunu yanlış yapıyorum’, dedim en sokak aralarında şehirlerin her türlü sorunlarında eksiklerinde bilgi ve birikim olarak en yakın onlar. Belki de benim hiç bilmediğim, dokunmadığım, hiç görebilme fırsatım olmadığı her konuda bu arkadaşlarım bana nefes verebilir. Ben de onların sesi olurum, şehrimin sesi olurum onların sayesinde. Hiç bilmediğim şu dağın arkasında bir şey vardır, onu anlatır yada şu denizin dibinde bir şeyin farkında değilimdir, bu eksikliğimin farına vararak, sizlerin tamamınızdan da özür dileyerek böyle bir kahvaltıyı düzenleme gereği duydum” diye konuştu.

CHP’li Suzan Şahin, bundan sonra sürekli basınla buluşmayı istediğini, ancak daha küçük gruplar halinde, periyotlar halinde bir araya gelerek bilgi alışverişlerinde bulunacağını belirterek “Bana ve bu şehre eksik kalan yönlerinde bilmediğimiz, ortaya çıkarmadığımız konuların kalmaması için, yol göstermenizi, omuz vermenizi istiyorum. Ben bulabildiğim, duyabildiğim her konuda hepinizin sesi ve nefesi olmaya hazırım” dedi.

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: , Şahin:, “Basının, sesi, ve, nefesi, olmaya, hazırım”,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı