ugur okullari
Haber Detayı
12 Ekim 2019 - Cumartesi 16:28
 
Sağlıklı bir yaşam için "haydi spora"
İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, ‘Sağlıklı bir yaşam için, haydi spora’ sloganıyla düzenlenecekleri sabah sporuna kent halkını davet etti.
Spor Haberi
 Sağlıklı bir yaşam için

İskenderun Belediyesi sağlıklı ve zinde yaşam için spor kültürünü geliştirmek adına ücretsiz sabah sporu etkinlikleri düzenliyor. İskenderunlulara sağlıklı yaşamın kapılarını aralayan İskenderun Belediyesi, spor yaparak sağlıklı bir hayat sürmek isteyen vatandaşları, profesyonel eğitmenler eşliğinde spora davet ediyor.

 

“Sağlıklı Bir Yaşam İçin "Haydi Spora" sloganıyla İskenderun halkını spor yapmaya davet eden Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “Hafta içi her sabah saat 07.00’de 3 nolu sosyal tesisimizin yanında spor hocamızın eşliğinde yapılacak olan sabah sporuna tüm halkımız davetlidir. Sabah sporu etkinliği ile vatandaşlarımız güne sporla başlayacak. İş hayatı ve sosyal yaşamda daha dinamik hissetmek, daha sağlıklı bir vücuda sahip olmak için ücretsiz olarak başlatılan sabah sporlarına tüm İskenderunlu hemşerilerimiz davet ediyorum” diye konuştu.

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: , Sağlıklı, bir, yaşam, için, "haydi, spora",
Yorumlar
Haber Yazılımı