tek okulları


kehirbar-üst-manset
Haber Detayı
14 Haziran 2021 - Pazartesi 12:28
 
Sağlık Ocakları Önemli
Ak Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel, Ali Özyurt ve ailesinin Gültepe mahallesine yaptırdığı sağlık ocağı binasını inceleyerek Sağlık altyapısında sağlık ocaklarının önemli olduğunu söyledi.
Sağlık Haberi
Sağlık Ocakları Önemli

Ak Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,  Ak Parti İskenderun İlçe  Başkanı Abdülkerim Güven, hayır server İş İnsanı Ali Özyurt ve Özyurt ailesi ile birlikte yapımı devam eden  Gültepe Mahallesi  Aile Sağlık Merkezinde incelemelerde bulundular.

Gültepe Mahallesi Aile Sağlığı Merkezinin yapımını üstlenen hayırsever iş insanı Ali Özyurt’a ve Özyurt Ailesi ile buna vesile olan İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’ya teşekkür eden Milletvekili Abdulkadir Özel; “Hükümetimizin sağlık alanında ilmek ilmek dokuduğu başarılar her alanda kendini gösteriyor. Şehir hastaneleri, bölge hastaneleri, ilçe hastanelerimiz ve aile sağlığı merkezlerine kadar sağlık altyapı yatırımlarımız milletimize şifa oluyor.  Aile Sağlık Merkezimize desteğini esirgemeyen Hayırsever iş insanlarımız Ali Özyurt ve ailesi ile  emeği geçenlere bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sağlık, Ocakları, Önemli,
Yorumlar
Haber Yazılımı