ugur okullari - destop


Haber Detayı
29 Temmuz 2020 - Çarşamba 13:14
 
“Sağlık durumumda endişe edilecek bir husus yok!”
Virüsü Ayasofya-i Kebir Cami-i Şerifi’nde bulaştığı, orada maske ve sosyal mesafe gibi kurallara riayet edilmediği haberlerinin asılsız olduğunu açıklayan AK Parti Milletvekili Şanverdi sağlık durumumda endişe edilecek bir husus olmadığını söyledi.
Siyaset Haberi
“Sağlık durumumda endişe edilecek bir husus yok!”

AK PARTİ Hatay Milletvekili Hüseyin Şanverdi, pazartesi günü hissettiği kırgınlık nedeniyle başvurduğu hastanede yapılan testte Covid-19 testinin pozitif çıktığını belirterek tedavisinin devam ettiğini açıkladı.

Tedavi gördüğü Hatay Devlet Hastanesi’nden yazılı açıklama yapan Şanverdi “Doktorumuz soğuk algınlığına bağlı kırgınlık olabileceğini ifade etmekle birlikte tedbiren Covid-19 PCR testi uyguladı. Testim pozitif çıkmış, virüsün ağır semptomları oluşmadan Hatay Devlet Hastanesi’nde sağlık çalışanlarımızın kontrolünde gerekli tedbirler alınarak izole ve tedavi süreci başlatıldı. Rabbime şükürler olsun ki virüsün sağlığımı olumsuz anlamda etkileyecek ağır semptomlarını hissetmiyorum” dedi.

Ayrıca, virüsün Ayasofya-i Kebir Cami-i Şerifi’nde bulaştığı, orada maske ve sosyal mesafe gibi kurallara riayet edilmediği haberleri asılsız olduğunu da ifade eden Şanverdi şunları kaydetti: “Ayasofya-i Kebir Cami-i Şerifi’nin içerisine alınan herkes Covid-19 testine tabi tutulmuş ve testi negatif olanlar içeri alınmıştır. Tedbirlerin uygulanması hususunda hassasiyet en üst seviyede tutulmuştur. Günün manevi atmosferini, sevinç ve mutluluğunu değerli hemşerilerimizle paylaşmak için yayınladığımız video çekilmeye başlamadan önce sosyal mesafe dahil tüm tedbirler alınmış ardından çekim yapılmıştır. Tekraren ifade etmek isterim ki sağlık durumumda endişe edilecek bir husus yoktur. Yakın çevremde bulunan herkesin testleri negatif çıkmıştır. Allah’ın izni ve sizlerin dualarıyla en yakın zamanda bu hastalığı atlatıp ülkemize, Hatay’ımıza ve değerli hemşerilerimize hizmet etmeye devam edeceğiz”

Kaynak: Editör:
Etiketler: “Sağlık, durumumda, endişe, edilecek, bir, husus, yok!”,
Yorumlar
Haber Yazılımı