ugur okullari - destop
Haber Detayı
19 Mart 2020 - Perşembe 18:58
 
Sağlık çalışanlarının 'evde kal' mesajına destek…
İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, tüm dünyayı etkisi altına alan ve insan sağlığını ciddi şekilde tehdit eden corona virüs salgınına karşı yoğun bir şekilde mücadele veren sağlık çalışanlarına teşekkür etti.
Sağlık Haberi
Sağlık çalışanlarının 'evde kal' mesajına destek…

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,  Sağlık çalışanlarının yanında yer aldıklarını ve onlara şükran borçlu olduklarını ifade ederek “Yaşanan bu süreçte tüm sağlık çalışanlarına gösterdikleri yoğun çaba ve sabırlarından dolayı teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum" dedi.

‘EVDE KAL’ MESAJINA DESTEK VERDİ

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı sağlık çalışanlarının yeni tip korona virüs tedbirleri kapsamında maske takarak vatandaşları uyardığı “Evde Kal” mesajını paylaşarak vatandaşlardan zorunlu olmadıkça dışarı çıkmamalarını istedi.

Fedakârca gayret gösteren sağlık çalışanlarının virüsün yayılımına katkı vermemek üzere millete verdiği mesajı önemsediklerinin altını çizen Başkan Tosyalı “Devletimizin aldığı ve alacağı kararlara uyalım. Çok acil  durumlar haricinde hastanelerimizi meşgul etmeyelim. Dualarımız ve bütün yüreğimiz ile sağlık personelimizin yanındayız” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sağlık, çalışanlarının, 'evde, kal', mesajına, destek…,
Yorumlar
Haber Yazılımı