ramazan 2021


kehribar - logo yanı
Haber Detayı
23 Şubat 2021 - Salı 08:00
 
Sadet Partisi Sanayicinin Sorununa Dikkat Çekti
Saadet Partisi Payas İlçe Başkanı Ramazan Öksüz, Küçük Sanayi Sitesi’nde asayiş ve güvenlikte sıkıntı yaşandığını hatırlatarak, piyasaların sıkıntı yaşadığı bir dönemde sanayi esnafının güvenliğinin sağlanması gerektiğini açıkladı.
Siyaset Haberi
Sadet Partisi Sanayicinin Sorununa Dikkat Çekti

Payas İlçe Başkanı Ramazan Öksüz, S.S. Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Erem Vural’ı, ziyaret ederek, sorunlar ve sıkıntılar hakkında fikir alışverişinde bulundu ve görüşlerini açıkladı.

Ziyarette konuşan Saadet Partisi Payas İlçe Başkanı Öksüz, pandemiden dolayı piyasada yaşanan sıkıntılara vurgu yaparak “Küçük sanayi sitesi esnafının sanayideki asayiş ve güvenliğinden kaynaklanan sorunlarını duyuyoruz. Bu sorunun bir an önce çözülmesi gerekiyor. Piyasalardaki daralma yetmezmiş gibi asayiş ve güvenlik problemini de yaşaması çok üzücüdür.  Sanayicilerimizin güvenliğine hizmet etmek temel amacımız. Her şey sanayicimiz için” diye konuştu.  

Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Ekrem Vural da, güvenlik sorununu gündeme taşıyan Başkan Ramazan Öksüz’e teşekkür ederek “Küçük sanayi esnaflarımızın bu talebini inşallah piyasanın açılması ve aidatların düzenli toplanması ve  istişare edilmesi  ile yeni dönemde gidereceğimizi  umut ediyoruz” dedi ve ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sadet, Partisi, Sanayicinin, Sorununa, Dikkat, Çekti,
Yorumlar
Haber Yazılımı