tek okulları


kehirbar-üst-manset
Haber Detayı
10 Ekim 2020 - Cumartesi 17:45
 
Sabotajla ilgili gözaltı var ama henüz bulu yok!
Hatay Valiliği, yangında sabotaj ihtimali üzerine gözaltına alınan şahısların bulunduğuna dikkat çekerek soruşturmanın devam ettiğini ancak sabotaja ilişkin bir bulguya henüz ulaşılamadığını açıkladı.
Yaşam Haberi
Sabotajla ilgili gözaltı var ama henüz bulu yok!

Hatay Valiliğinden yapılan açıklamada şunlar kaydedildi: “09 Ekim 2020 Cuma günü Belen ilçemizde farklı noktalarda çıkan yangın zaman zaman kontrol altına alınsa da arazi ve hava şartları sebebiyle yangın henüz söndürülememiştir.

İlimizde Kahramanmaraş Orman Bölge Müdürlüğü ekipleri, Hatay Büyükşehir Belediyesi İtfaiye ekipleri, İlçe Belediye İtfaiye ekipleri ve çevre illerdeki belediyelerin itfaiye ekipleri ile yangın kontrol altına alma çalışmaları devam etmektedir.

Yangında sabotaj ihtimaliyle ilgili gözaltına alınan şahıslar olup konuyla ilgili soruşturma devam etmektedir. Henüz sabotaj ile ilgili kesin bir bilgiye ulaşılamamıştır.

Hem yangının seyrini hem de sabotaj ihtimalini araştırmak için bölgemizde İHA’lar görev yapmakta kolluk kuvvetlerimizde kapsamlı bir şekilde konuyu araştırmaktadır.”

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sabotajla, ilgili, gözaltı, var, ama, henüz, bulu, yok!,
Yorumlar
Haber Yazılımı