kehribar - logo yanı
Haber Detayı
08 Nisan 2021 - Perşembe 08:53
 
Saadet Partisi Payas İlçe Başkanı Öksüz güven tazeledi...
Pandemi kuralları çerçevesinde tek listeyle gidilen olağan genel kurula Payas’ta Saadet Partililer büyük ilgi gösterdi. Kongreye, Genel İdare Kurulu Üyesi Necmettin Çalışkan ve Hatay İl Başkanı Mustafa Ege de katıldı.
Siyaset Haberi
Saadet Partisi Payas İlçe Başkanı Öksüz güven tazeledi...

 Kongrenin açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Ramazan Öksüz, Milli Görüş davasının bugünlere gelmesine neden olan partililere teşekkür ederek, kendilerinin de aldıkları bu bayrağı daha yukarılara taşımak için geceli gündüzlü çalışacaklarını söyledi.

İlçe Başkanı Öksüz, “Başta bizimle birlikte omuz, omuza Milli Görüş ve Saadet Partisi bayrağının Payas’ta yere düşmemesi için gecesini gündüzüne katan canla ve başla çalışan dava arkadaşlarım yönetim kurulumuza ve bu güzel günde bizi yalnız bırakmayan başta GİK Üyemiz sayın Doç. Dr. Necmettin Çalışkan Beye, İl Başkanımız Mustafa Ege’ye  siz değerli misafirlerimize çok teşekkür ederim” dedi.

Coşkulu geçen ve tek liste halinde gidilen kongrede mevcut Başkan Ramazan Öksüz  ilçe delegelerinin geçerli bütün oylarını alarak yeniden seçildi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Saadet, Partisi, Payas, İlçe, Başkanı, Öksüz, güven, tazeledi..., ,
Yorumlar
Haber Yazılımı