Haber Detayı
22 Şubat 2020 - Cumartesi 14:09
 
Ş Kanadlı'nın akıl ve zeka oyunları başarısı
Hatay İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen Akıl ve Zeka Oyunları finalinde General Şükrü Kanalı İlkokulu, başarıyla döndü.
Eğitim Haberi
Ş Kanadlı'nın akıl ve zeka oyunları başarısı

İskenderun’u General Şükrü Kanadlı İlkokulu 4/D sınıfı öğrencisi Edibe Özişler’in temsil ettiği yarışma jüriyi ve katılımcıları heyecanlandırdı.

       

Gülbin Memişoğlu’nun öğrencisi olan Edibe Özişleri bu zorlu finalde Okul Müdür Yardımcısı Serdar Pekmez yalnız bırakmadı. Yapılan değerlendirmenin ardından üstün bir performans gösteren Edibe Özişler, rakiplerini geride bırakarak oyunları ikincilikle tamamladı. Bu sonuçla başarılı öğrenciyi ilk kutlayanlar arasında sınıf öğretmeni Gülbin Memişoğlu oldu.

 

Bu sonuçla duygularını dile getiren Edibe Özişler, bu başarıda öğretmeni Gülbin Memişoğlu’nun büyük payı olduğunu belirterek “Elde ettiğim bu başarı sadece bana ait değildir, Gülbin öğretmenimin de rolü var. Bizi bugünlere getirmek için dört yıldır çok emek verdi. Bu ödülü almamda bana destek olan Okulumun idarecilerine de teşekkür ediyorum. Ben de bu emeği karşılıksız bırakmadığım için çok gururluyum” dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ş, Kanadlı'nın, akıl, ve, zeka, oyunları, başarısı,
Yorumlar
Haber Yazılımı