kehribar - logo yanı
Haber Detayı
28 Ekim 2020 - Çarşamba 13:57
 
Rüzgar Yılmaz'ın otomobilini havaya kaldırdı, yere vurdu!
Hatay’ın İskenderun ilçesi Sarıseki mahallesinde çıkan orman yangını Organize Sanayi Bölgesi’ndeki tesislerini de tehdit ettiği sıralarda Şampiyon Filtre Genel Müdürü Selma Yılmaz bel kemiğinde kırık oluştu.
Yaşam Haberi
Rüzgar Yılmaz'ın otomobilini havaya kaldırdı, yere vurdu!

İskenderun OSB Organize Sanayi Bölgesi çevresine yayılan alevler nedeniyle Şampiyon Filtre tesislerinde de heyecanlı dakikalar yaşandı. Tahliye işlemlerini yakından takip eden Genel Müdür Selma Yılmaz, içerisinde bulunduğu özel aracı seyir halindeyken rüzgarın şiddetiyle yerden metrelerce havaya yükselip hızla zemine çakılması sonucu büyük bir sarsıntı yaşadı. Bu anlar ise bir vatandaşın tesadüfen cep telefonuyla kaydedildi. 

Sarsıntıda rahatsızlanan ve acil olarak kaldırıldığı hastanede yapılan muayenede belinde kırık tespit edilen Şampiyon Filtrede Genel Müdür Selma Yılmaz’ın sağlık durumunun iyi olduğu, evinde dinlendiği ve tedavisi için bugün Adana’da özel bir hastanede bir operasyon gerireceği öğrenildi.

Belde kırık tespit edilen ve tedavi altına alınan Şampiyon Filtrede Genel Müdür Selma Yılmaz’a acil şifalar diliyoruz, İskenderun.org.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Rüzgar, Yılmaz'ın, otomobilini, havaya, kaldırdı,, yere, vurdu!, ,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı