ramazan 2021


kehribar - logo yanı
Haber Detayı
10 Ağustos 2019 - Cumartesi 14:04
 
Rubato 4 Eylül’de Arsuzluyla buluşuyor…
Gelenekselleştirdiği ‘Eğitime Destek Konserleri’ne devam eden ARİAD (Arsuz İş İnsanları Derneği) birçok sanatçıya eşlik eden ve kendi şarkılarıyla da son yılların en popüler grubu RUBATO’yu Arsuzlu ile buluşturuyor.
Magazin Haberi
Rubato 4 Eylül’de Arsuzluyla buluşuyor…

Arsuz İş İnsanları Derneği’nin eğitime destek amaçlı düzenlediği konserde ünlü grup RUBATO 4 Eylül 2019 Çarşamba günü Arsuz Garaj Bar’da sahne alacak.

ARİAD (Arsuz İş İnsanları Derneği) Başkanı Adnan Ağır, 3. ‘Eğitime Destek Konserleri’nin 4 Eylül 2019 tarihinde GarajBar'da (676 Pool Club) gerçekleştireceklerini belirterek “Geliri geleceğimizin teminatı genç öğrencilerimizin eğitimlerinde kullanılacak olan konserler serimizin İlk yılında Medeniyetler Korosu’nu getirmiştik. İkinci yılımızda Çelik ve üçüncüsü gerçekleşecek olan eğitime destek konserimizde ise RUBATO sizlerle olacak” dedi.

Her yıl 40 üniversite öğrencisine kişi başı 1500 Lira burs imkanı sağladıklarını, bu yıl ise bu rakamı kişi başı 1750 lira olarak belirlediklerini ifade eden ARİAD Başkanı Adnan Ağar “Burs sıralamasını düzenlerken şeffaf bir şekilde önceliğimizi maddi durumu çok kötü olan anne&baba vefat etmiş ya da ayrılmış, durumu kötü kendi imkanları ile okuyan, ailesi üzerinde herhangi bir mal varlığı olmayan öğrencilerimizi değerlendiriyoruz. Bu yolculukta desteklerini bizden esirgemeyen siz değerli eğitim gönüllülerine sonsuz teşekkürlerimizi borç biliyor, ‘Sen Ben Yok, Biz Varız’ İlkesiyle hareket edip gençlerimizin geleceğine yön verme arzusuyla çalışmalarımıza devam edeceğiz” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Rubato, 4, Eylül’de, Arsuzluyla, buluşuyor…,
Yorumlar
Haber Yazılımı