kehirbar-üst-manset
Haber Detayı
03 Mart 2021 - Çarşamba 16:23
 
“Riski bitmedi, tedbirleri gevşetmeyelim”
İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu orta riskli kategoride yer alan Hatay’da yeni kontrollü normalleşme sürecinde tedbirlerin gevşetilmemesi tavsiyesinde bulundu.
Sağlık Haberi
“Riski bitmedi, tedbirleri gevşetmeyelim”

İTSO Yönetim Kurulu tarafından yapılan açıklamada özellikle üyeleri uyararak Hatay’ın da içinde bulunduğu kısıtlamaların büyük ölçüde kalkmasının, hastalık riskinin bittiği anlamına gelmediğine işaret edildi.

TİSO Yönetiminin açıklamasında şunlar kaydedildi: “Lütfen alınan tedbirlere uyalım. Uymayanları uyaralım. Hep birlikte çok kötü günler geçirdik çok üzüldük, maddi manevi sıkıntılı süreçten geçtik. Değerli üyelerimiz, virüs ile mücadelenin hala devam ettiğini unutmayalım. Yeni bir karar alınıncaya kadar Hatay İlimiz orta risk grubunda değerlendirilmiştir. Bu riski tehlikeye atmayalım. İş ve sosyal hayatımız başta olmak üzere ev ve iş yerlerimizde hayatımızın her anında virüs ile mücadelemizin devam ettiğini bilelim. İş yerlerimizde ve sosyal yaşamımızda kontrolü elden bırakmayalım ki, Güzel günlere Hep birlikte kavuşalım.”

Kaynak: Editör:
Etiketler: “Riski, bitmedi,, tedbirleri, gevşetmeyelim”,
Yorumlar
Haber Yazılımı