ugur okullari - destop
Haber Detayı
07 Ağustos 2020 - Cuma 11:35
 
Reyhanlı’da kaymakamdan pandemi denetimi
İçişleri Bakanlığı’nca yurt genelinde yeni tip coronavirüs (covid-19) tedbirleri kapsamında maske, temizlik hijyen denetimine Reyhanlı’da Kaymakam vekili Ercan Kayabaşı, Belediye Başkanı Mehmet Hacıoğlu da katıldı.
Yaşam Haberi
Reyhanlı’da kaymakamdan pandemi denetimi

RTSO Başkanı Necmettin Zaroğlu, daire müdürleri, polis ekiplerinin de hazır bulunduğu denetimde maske takılması konusunda vatandaşlar uyarıldı. Maskesi olmayanlara da maske verildi.

Gruplar halinde ilçe genelinde esnaflar işyerlerinde ziyaret edilerek yapılan denetimde Kaymakam Ercan Kayabaşı, maske kullanan vatandaşlara teşekkür etti, coronavirüs ile mücadelede etkili sonuç almak için belirlenen kurallara uyulmasının gerekliğine dikkat çekti. Ziyaretlerde ayrıca, temizlik, mesafe kurallarına da uyulmasının şart olduğu hatırlatıldı.

Bu arada, esnaf ziyareti sırasında karşılaştığı ve maske takan küçük bir çocukla da yakından ilgilenen Kaymakam Kayabaşı, çocuğun kimlik bilgilerini de aldıktan sonra, küçük yaşta olmasına rağmen salgınla ile mücadelede maske takan çocuğa bu davranışından dolayı hediye göndereceğini iletti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Reyhanlı’da, kaymakamdan, pandemi, denetimi,
Yorumlar
Haber Yazılımı