Kurban Bayramı 2021
kehribar - logo yanı
Haber Detayı
24 Haziran 2021 - Perşembe 18:09
 
Protokol veda yemeğinde buluştu…
İskenderun’dan tayin olan Cumhuriyet Başsavcısı, 39.Mekanize Piyade Tugayı Şehit Ahmet Tor Kışlası Komutanı ve İlçe Jandarma Komutanı için protokol üyelerinin katıldığı bir veda yemeği düzenlendi.
Yaşam Haberi
Protokol veda yemeğinde buluştu…

İskenderun Yelken Kulübü'nde gerçekleştirilen veda programına Kaymakam İskender Yönden ve beraberinde eşi Ayşenur Yönden ile birlikte protokol üyeleri katıldı.

 

İskenderun Cumhuriyet Başsavcılığı görevinden Trabzon Cumhuriyet Başsavcısı olarak atanan Ahmet Çelikkol, 39.Mekanize Piyade Tugayı Şehit Ahmet Tor Kışlası Komutanı Kurmay Albay Yasin Akdeniz ile İskenderun İlçe Jandarma Komutanlığından Siirt JÖH Tabur Komutanlığına atanan Binbaşı Ferit Gül’ün onuruna veda yemeği verildi.   

 

Kaymakam İskender Yönden, İlçe ve çevresinde yapmış olduğu etkin ve ulvi hizmetlerinden dolayı, Başsavcısı ve İlçe Jandarma Komutanı ile farklı illere atanan Komutanlara teşekkür ederek, yeni görevlerinde kolaylıklar ve başarılar diledi.

 

Kaymakam Yönden ayrıca başka illere atanan Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Çelikkol, Albay Yasin Akdeniz, Binbaşı Ferit Gül’e  günün anısına plaket taktim etti.  

Kaynak: Editör:
Etiketler: Protokol, veda, yemeğinde, buluştu…,
Yorumlar
Haber Yazılımı