kehribar - logo yanı
Haber Detayı
16 Ocak 2021 - Cumartesi 12:19
 
Projenin Önemini Ve Aciliyetini Biliyoruz
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, “İskenderun’da çevre yolu üzerine yapılacak olan bağlantı yolunun yapımı ile ilgili endişeniz olmasın ”dedi.
Yaşam Haberi
Projenin Önemini Ve Aciliyetini Biliyoruz

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’nun ziyaretinde İskenderun Belediye Başkanı Fatih tosyalı, İskenderun’da yapılması planlanan Şekere ve Sakarya bağlantı yollarının Hatay ve Ülke için ne kadar önemli olan Amanos tüneli gibi bu iki projenin de İskenderun için çok önemli olduğunu söyledi.

Hatay Valisi Rahmi Doğan, AK parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel ile yapılması planlanan yolların yerinde incelenmesinin ardından Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu açıklama yaptı.

İskenderun Belediye çıkışında konuşan Bakan Karaismailoğlu, İskenderun için önemli olan iki projenin ilgililerinden dinledikten sonra aciliyetini ve önemini kavradıklarını belirterek,” Proje ve planlama çalışmalarını hızlı bir şekilde inşallah yapacağız. Hiçbir endişeniz olmasın sayın vekillerimiz belediye başkanımız ile beraber bir ekip olarak çalışıyoruz. İnşallah onların bilgilerini de en yakın zamanda sizlere vereceğiz.”

Kaynak: Editör:
Etiketler: Projenin, Önemini, Ve, Aciliyetini, Biliyoruz,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı