Haber Detayı
23 Ağustos 2019 - Cuma 18:06
 
Profesör Gürel Çam’dan çifte başvuru…
İskenderun Teknik Üniversitesi öğretim üyesi Prof. Dr. Gürel Çam, sosyal medya hesabından çifte üniversitenin rektörlüğü için adaylık başvurusunu yaptığını açıkladı.
Eğitim Haberi
Profesör Gürel Çam’dan çifte başvuru…

YÖK (Yükseköğretim Kurulunca) Alanya Alaaddin Keykubat, Bandırma On yedi Eylül ve İskenderun Teknik üniversiteleri rektör adaylığı için başvurular bugün saat 17.00 itibariyle sona erdi. Rektör adayları için belirlenmiş şartları taşıyanlar, bugün mesai saati bitimine kadar Yükseköğretim Kurulu Başkanlığına başvurularını yaptı. Başvurular, bizzat veya postayla YÖK Başkanlığına yapılabileceği gibi "rektoraday@yok.gov.tr" adresine elektronik posta yoluyla da iletilebildi.

 

İskenderun Teknik Üniversitesi’nde Rektör adaylığı için ismini bir Prof. Dr. Tahir Özcan, basın toplantısıyla açıkladı. İkinci aday ise ismini son gün son dakika sosyal medya hesabından Prof. Dr. Gürel Çam duyurdu.

 

İskenderun Teknik Üniversitesi Makine Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü görev yapan Prof. Dr. Gürel Çam, daha önce Mustafa Kemal Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü, Mersin Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Metalurji Ve Malzeme Mühendisliği Bölümü ve Gaziantep Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümünde görev yaptı.

 

Bugün sosyal medya hesabından ise şu açıklamayı yaptı: “An itibariyle İskenderun Teknik Üniversitesi ve Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Rektörlüğü’ne başvurumu yapmış bulunmaktayım. Beni tanıyan ve seven herkesin desteğini bekliyorum. Şimdiden herkese teşekkürler.”

Kaynak: Editör:
Etiketler: Profesör, Gürel, Çam’dan, çifte, başvuru…,
Yorumlar
Haber Yazılımı