Kurban Bayramı 2021
kehribar - logo yanı
Haber Detayı
19 Haziran 2021 - Cumartesi 11:28
 
Prof. Dr. Özcan’dan ‘hayırlı olsun’ ziyareti…
İSTE Deniz Bilimleri ve Teknolojileri Fakültesi öğretim görevlisi Prof. Dr. Tahir Özcan ofis değişikliği ile yeniden yapılanmaya giden İskenderun Ajans ekibini ziyaret etti.
Yaşam Haberi
Prof. Dr. Özcan’dan ‘hayırlı olsun’ ziyareti…

‘Doğru habere atılan imza’ sloganıyla 20 yılı geride bırakan İskenderun.org ve 12. Yılında Doğu Akdeniz’in sosyo-ekonomik nabzını tutan Sektörel Ekonomi Dergisi’ni bünyesinde barındıran İskenderun Ajans ekibinin konuğu olan Prof. Dr. Tahir Özcan yeniden yapılanma ve yenilenen ofisin hayırlı olması dileğinde bulundu.

 

İskenderun Ajans İmtiyaz Sahibi Ufuk Aktuğ meslekte köklü bir geçmişe, derin tecrübeye sahip çalışma arkadaşlarının 20 yıllık birlikteliğinde, çağın teknolojik gelişmelerini takip etme, hiçbir zaman çizgisini kaybetmeyen sürdürülen biriktirdiğin güzel dostluklardan beslendiğini, bu tür ziyaretlerin de moral-motivasyonu yükselttiğini söyledi.  

 

İskenderun Ajans İmtiyaz Sahibi Ufuk Aktuğ, İskenderun.org Editör ve Yazı İşleri Müdürü Halit Sapmaz, Sektörel Dergi Genel Yayın Yönetmeni Necati Yıldız, Sektörel Dergi Yazı İşleri Müdürü İdris Aydoğan, Sayfa sekreteri Halit Tunç’un ağırladığı Prof. Dr. Tahir Özcan karşılıklı keyifli bir sohbet etti.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Prof., Dr., Özcan’dan, ‘hayırlı, olsun’, ziyareti…,
Yorumlar
Haber Yazılımı