ugur okullari - destop
Haber Detayı
06 Aralık 2019 - Cuma 14:57
 
Polisten İSTE Kütüphanesine anlamlı bağış…
Hatay’ın İskenderun ilçesinde bir grup polis memuru, İSTE İskenderun Teknik Üniversitesi Kütüphanesini ziyaret ederek anlamlı bir bağışta bulundu.
- Haberi
Polisten İSTE Kütüphanesine anlamlı bağış…

Şehitlerin yaşanmışlıkları ve gerçek hayat hikâyelerinden oluşmuş bir şiir kitabı çıkaran Polis memuru Hüseyin İnce mesai arkadaşlarıyla, İskenderun Teknik Üniversitesi Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanı Nurten Çelik’in konuğu oldu.

Şehitlerin yaşanmışlıklarını ilmek ilmek şiirlerinde işleyen ilk kitabı “Makam-ı Şehadet”i İSTE Kütüphanesine bağışlayan şair polis memuru Hüseyin İnce, kitabın bütün gelirini de şehit yakınlarına aktarılacağını söyledi.

Türk Polis Teşkilatının değerli mensuplarını konuk etmekten büyük mutluluk duyduğunu ifade eden İskenderun Teknik Üniversitesi Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanı Nurten Çelik “Hüseyin İnce şahsında tüm Polis Teşkilatımıza ve şehitlerimize minnet ve teşekkürlerimizi sunuyorum. Polis arkadaşımız şehit arkadaşlarının yaşanmışlıklarını, acı ve duygu yüklü şiirlerini bir kitapta toplamış ve bu kitabın gelirlerini de şehit ailelerine bağışlamış. Bu güzel kitaplar bağış olarak kütüphanemiz raflarında da yerini aldı. Çok teşekkür ederim” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Polisten, İSTE, Kütüphanesine, anlamlı, bağış…,
Yorumlar
Haber Yazılımı