Haber Detayı
28 Ağustos 2019 - Çarşamba 12:17
 
Plaj Futbolu turnuvası sonunda ilginç protesto!
Türkiye Plaj Futbolu şampiyonası Arsuz etabında 4 takımın mücadele ettiği turnuva sonunda ikinci olan takımın kaptanı Taylan kupa töreninde ilginç bir protestoya imza attı.
Spor Haberi
Plaj Futbolu turnuvası sonunda ilginç protesto!

Her yıl olduğu gibi bu yıl da İskenderun ve Arsuz’da gerçekleştirilen turnuvalara katılım gösteren sporcular, Alanya’daki turnuvalara katılmak için kumda yoğun mücadele verdi. Dört takımın yarıştığı turnuvada Arsuz Belediye, Özbülbül, Nardüzü ve Şarkonak takımları Alanya vizesini almak için büyük çaba harcadı. Alanya’da yapılacak Türkiye Plaj futbolu turnuvasına katılma müsabakalarının İskenderun ve Arsuz etabı tamamlandı.   

Bu etapta turnuvanın favorisi olarak gösterilen Arsuz Belediye takımı, oynadığı son maçta karşılaştığı Nardüzü’ne 2-3’lük tek gol farkıyla mağlup oldu. Nardüzü futbol takımı turnuvayı şampiyon olarak tamamlayarak Alanya’ya gitmeye hak kazandı.

KUPA TÖRENİNDE OLANLAR OLDU

Turnuvanın son maçı sonrası sahada gerçekleştirilen kupa törenine Arsuz Belediye Başkanı Asaf Güven de katıldı. Törende turnuvayı ikinci olarak tamamlayan Özbülbül takımına da kupası kaptan Taylan’a verildi. Kupayı Belediye Başkanı Güven’in elinden alan kaptan Taylan turnuvada hak yendiğini, haksızlık adaletsizlik yapıldığı iddiasında bulunarak kupayla madalyaları yere attı ve ilginç bir protestonun da kahramanı oldu.

Bu arada her yıl Bölgeyi temsil eden Arsuz Belediye takımı ise son maçta 2-3’lük skorla mağlup olduğu Nardüzü takımına aynı zamanda Alanya biletini kaptırdı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Plaj, Futbolu, turnuvası, sonunda, ilginç, protesto!,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı