ugur okullari - destop
Haber Detayı
15 Eylül 2020 - Salı 17:22
 
Pınar öğretmenden anlamlı kampanya…
Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Korumaya Muhtaç Çocuklara Yardım Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir kampanya başlattı.
Yaşam Haberi
Pınar öğretmenden anlamlı kampanya…

Doğum gününe özel öncelikle sosyal medya hesabındaki dostlarına ulaşarak Korumaya Muhtaç Çocuklara Yardım Derneği adına uzaktan eğitimde tablet ve bilgisayarı olmayan öğrenciler için yardım kampanyası başlatan Pınar Gündüz, ilk günde 15 öğrenciye tablet ulaştırdı. 

 

Doğum gününde kendisine hediye değil, yakınlarından ihtiyaç sahibi öğrenciler için tablet kampanyasına destek isteyen eğitimci Pınar Gündüz, “Yakınlarımdan bu yıl doğum günümde çok özel bir istekte bulunmak istiyorum. 9 yıldır üyesi olduğu Korumaya Muhtaç Çocuklara Yardım Derneği’nde Alev annemiz 5 yıldır kanser tedavisi görüyor. Şu anda metastaz yaptığı için hastanede yatıyor. 3 çocuğu var. Bir ikizi ve bir de büyük oğlu var. Bu çocukların eğitim ve öğretimlerinde artık elzem olan uzaktan eğitim için tablete ihtiyaçları var. Eğer bana destek olursanız 3 yavrumuza hep birlikte birer tablet hediye edelim. Hem bana çok büyük bir hediye olsun doğum günümde, hem de yavrularımıza eğitim hayatı boyunca unutamayacakları bir katkı sunmuş olalım” diye konuştu.

 

Devam eden kampanyaya destek vermek isteyenlerin derneğin IBAN numarasına karınca kararınca katkı sağlamak isteyenlerin 3 yavrunun geleceğine katkı sunmuş olacağını da sözlerine ekleyen eğitimci Pınar Gündüz toplamda alabildikleri kadar çok çocuğa tablet almak istediklerini de kaydetti.

 

Kampanyaya destek için:

IBAN: TR 35 0001 0003 0736 5242 1350 01 Ziraat Bankası

SOKAK ÇOCUKLARINI KORUMA DERNEĞİ...

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Pınar, öğretmenden, anlamlı, kampanya…,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı