Haber Detayı
23 Şubat 2021 - Salı 10:52
 
Payasspor’da Kayın umut verdi
Misli.com 3. Lig 1. Grupta sıkıntılı bir sezon geçiren Payasspor, başkanlığa aday olan iş insanı Hakan Kayın ile yeniden umutlandı. Başkan adayı Kayın, bu takım ligi kazasız belasız kapatacak. Yeni sezona da lider bir takım ortaya çıkacak” dedi.
Spor Haberi
Payasspor’da Kayın umut verdi

1 Mart’ta yapılacak kongre öncesinde başkan adayı olarak takıma sahiplenen iş insanı Hakan Kayın, Casmin Otel’de basın mensupları ile bir araya geldi. Kendinden emin ve iddialı açıklamalarda bulunan Başkan adayı Kayın “Bizim hedefimiz bu sene takımı ligde bırakıp, yeni sezonda başa oynayan ve bunu başaracak bir takım kurma hedefindeyiz. Bizim buradan başarıdan başka bir beklentimiz yok. Net olarak söyleyeyim, para da büyük etken ama en önemlisi ruh ve güvendir. Biz göreve geldiğimizde her iki faktörü de etkinleştireceğiz.

Başkan adayı Kayın, basın mensuplarıyla bir araya geldiği toplantıda hazır olan futbolculara da seslenerek şöyle konuştu:

“Asla ve asla umudunuzu yitirmeyeceksiniz. İnanamazsanız kazanamazsınız. Biz sizlere yönetim olarak her türlü isteklerinizi yerine getirip sahaya çıkartacağız. Sizlere inanıyoruz. Sizde savaşçı bir ruh var, bu haftaki Fatsa maçında da göstermenizi bekliyoruz. Sizden tek istediğimiz, çıkacağınız her maçı kazanacak ruhuyla çıkmanızdır. Siz sahada biz de yönetim olarak yönetimsel alanda mücadele vereceğiz. Lig sonuna kadar sizinle birlikte kampta ve antrenmanlarda olacağım. Grubumuzda bulunan hemen hemen tüm takımları yenecek güve sahibiz yeter ki kaybettiğiniz güveni kazanın. Biz yönetim olarak bunu size sağlayacağız.”

Payasspor’un büyük bir camia olduğunun altını çizen Başkan adayı Hakan Kayın, dışarıda herkesin kendilerine destek verdiğini dile getirerek “Şu anda yönetime gelmek için Kaymakamından belediyle başkanına kadar herkes destek veriyor. Beklenti içerisinde olmadığımız bu görevdeki tek çabamız büyük bir camia olan Payasspor’u ligde bırakmaktır.  Yönetimdeki tüm arkadaşlarımız kendi branşlarında kariyer sahibi insanlardır. Yönetim kurulu olarak imkanlarımız dahilinde mutlu, inanmış ve sorunsuz olarak takımı sahaya çıkmasını sağlayacağız. İnşallah bu sezon ligde kalır ve gelecek sezonda da hedefi olan iyi bir takım oluşturarak üst liglere çıkmak için mücadele ederiz” diye konuştu.

         Açıklamasında Teknik direktör Haluk bulgurlu konusuna da değinen Kayın, Bulgurlu ile prensip anlaşmasına vardıklarını ancak bazı noktaların bulunduğunu ve bu noktaların perşembe gününe kadar aşılıp takımın başına geçeceğine inandığını ifade etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Payasspor’da, Kayın, umut, verdi,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı