ugur okullari
Haber Detayı
19 Mayıs 2020 - Salı 15:48
 
Özova Geleneği Bozmadı
Bölgenin en büyük tarım firmaları arasında kendine yer bulan Özova Grup, bu yıl da geleneği bozmayarak ilk buğdayı aldı.
Yaşam Haberi
Özova Geleneği Bozmadı

2020 dönemi buğday alım mevsimini kurban keserek başlatan Özova Grup Yönetim Kurulu Başkanı Murat İçcan, mevsimin hayırlı ve kazançlı geçmesi temennisinde bulundu. Yönetim kurulu Başkanı Murat İçcan, yeni mahsul buğdayı, 33 yıl öncesinde olduğu gibi yine ilk almanın gururunu yaşadıklarını dile getirerek “Geleneği bozmadık. Geleneği üreticinin menfaatleri doğrultusunda bozmadık” dedi.

 

Yönetim Kurulu Başkanı İçcan, bu alımın çok mübarek bir döneme gelmesinin de anlamının büyük olduğuna dikkat çekerek “Bu dönem alımımız çok büyük bir döneme rast geldi. Oruç ayımız Ramazan, içinde bulunan bin aydan hayırlı gece Kadir Gecesi, milli bayramımız 19 Mayıs ve birkaç gün sonra kutlayacağımız dini bayramımızın öncesine gelmesi bize büyük mesajlar veriyor. Bu dönem mevsim çok bereketli ve bol kazançlı olacaktır” diye konuştu.

 

Buğday tarlasına giderek çalışmaları yerinde inceleyerek memnuniyeti gözlerinden okunuyordu. İçcan, ardından kurbanını da keserek sezonun hayırlar getirmesi dileğinde bulundu.

       

Kaynak: Editör:
Etiketler: Özova, Geleneği, Bozmadı,
Yorumlar
Haber Yazılımı