tek okulları


kehirbar-üst-manset
Haber Detayı
10 Ekim 2020 - Cumartesi 15:35
 
‘Ozon ile bağışıklık sistemini güçlendirin’
Tamamlayıcı Tıp Uzmanı Başhekim Dr. Ömer Suha Caymaz virüs salgınlarına karşı vücut direncini arttıran ozon tedavisinin, özellikle kış aylarında hastalıklardan koruyucu etkisi olduğuna dikkat çekti.
Sağlık Haberi
‘Ozon ile bağışıklık sistemini güçlendirin’

İskenderun Palmiye Hastanesi Medikal Estetik ve Tamamlayıcı Tıp Uzmanı Başhekim Dr. Ömer Suha Caymaz, ozon tedavisi yöntemiyle grip, zatürre gibi bulaşıcı hastalıkların önlenebileceğini söyledi.  

KIŞIN DİRENCİ ARTTIRMAK İÇİN…

Hastalıklarla mücadelede kullanılan ozon tedavisi hakkında bilgiler veren Dr. Ömer Suha Caymaz, “Bağışıklık sistemini güçlendirmenin en doğal yollarından biri de ozon tedavisidir. Medikal ozon tedavisiyle, kişinin bağışıklık sistemini güçlendiriyor ve bulaşıcı hastalıklara karşı daha dirençli hale gelmesine yardımcı oluyoruz. Ozon tedavisi özellikle; yaşlılar, kronik hastalığı ve bağışıklık sistemi zayıf olanlarda önemli faydalar sağlıyor” dedi.

OZON TEDAVİSİ HANGİ

HASTALIKLARA UYGULANIR?

Ozon tedavisinin uygulama alanlarıyla ve faydalı olduğu hastalıklarla ilgili bilgiler paylaşan Dr. Ömer Suha Caymaz, “Ozon tedavisi; antiaging yaşlanma sürecinin uzamasında, detoks ve estetik uygulamalarında, enfeksiyon hastalıklarından korunmada, estetik uygulamalarında, uyku düzensizliğinde, depresyon tedavisinde, fibromiyalji ve tüm ağrılı hastalıklarda, alerjilerde, dolaşım bozukluklarında, kanser tedavilerinde; hem yan etkiler için, hem tedaviye destek amacıyla, nörolojik hastalıklarda, şeker hastalığında ve diyabetik ayaklarda, romatizmal kas ve eklem hastalıklarında, kadın hastalıklarında, göz hastalıklarında, cilt hastalıklarında, karaciğer, bağırsak, böbrek hastalıklarında, kalp hastalıklarında, tüm kronik hastalıklarda, ozon tedavisinden yararlanmak mümkündür” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ‘Ozon, ile, bağışıklık, sistemini, güçlendirin’,
Yorumlar
Haber Yazılımı