Haber Detayı
05 Kasım 2019 - Salı 10:13
 
Özler Lojistikte Sektörü Konuştular
İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası yönetim kurulu üyeleri Lojistik sektöründe bölgede faaliyet gösteren Özler Lojistik tesislerini ziyaret etti.
Ekonomi Haberi
Özler Lojistikte Sektörü Konuştular

İTSO yönetim kurulu Baktanı Levent Yılmaz ve beraberindeki yönetimi karşılayan Özler Lojistik Genel müdürü Bilal Öz, ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirdi. Sohbet ortamında geçen buluşmada İskenderun Körfezinde ticarette önemli yer tutan liman ve lojistik sektörü ile ilgili karşılıklı fikir alış verişinde bulunuldu.

Özler Lojistik Genel müdürü Bilal Öz, İskenderun’un sanayi ve liman şehri olduğunu, lojistik sektörünün bölgede önemli iş ve istihdam oluşturduğuna dikkat çekti.

İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ise, İskenderun Limanının özelleşmesi ve konteyner taşımacılığın artması ile bölgede gerek nakliye, gerekse lojistik sektöründe gözle görünür canlılık olduğunu belirterek; “İskenderun Demir-Çelik, Filtre, nakliye ve lojistik bakımından bölge ekonomisinde lokomotif görevi görmektedir. Sizler de bu kulvar da bölgemize önemli hizmetler veriyorsunuz. Özler Lojistiğin bu günlere gelmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyor ve bölgemize sağladığınız iş ve istihdamdan dolayı sizlere teşekkür ediyoruz” dedi.

İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Özler Lojistik Genel müdürü Bilal Öz’e yapmış olduğu başarılı hizmetlerden dolayı günün anısına kahve ve fincan takımından oluşan plaketi takdim etti.

Özler Lojistiğin ziyaretinde, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İTSO Başkan yardımcısı Muhsin Yeter, İTSO Muhasip üye Gassan Kuran, İTSO Genel sekreteri Figen Gül Dönmez yer aldı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Özler, Lojistikte, Sektörü, Konuştular,
Yorumlar
Haber Yazılımı