ugur okullari - destop


Haber Detayı
02 Eylül 2020 - Çarşamba 18:47
 
Özel Harekât destekli operasyonla suçlu avı
Hatay’ın İskenderun ilçesinde şüpheli şahısların yakalanması, suç unsurlarının elde edilmesine yönelik 14 şüpheliye ait 13 ikamete özel harekât timlerinin de katıldığı eş zamanlı operasyon düzenledi.
Yaşam Haberi
Özel Harekât destekli operasyonla suçlu avı

Edinilen bilgilere göre, İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğü kamu düzeninin sağlanması, suç ve suçlularla mücadele kapsamında, sorumluluk bölgesinde geniş çaplı bir operasyon gerçekleştirdi.

Meydana gelen hırsızlık, ateşli silahlarla işlenen suçlar, taşınması veya bulundurulması yasak olan her türlü patlayıcı, parlayıcı madde ve hırsızlığa konu eşyaların tespiti, meydana gelen faili meçhul olayların aydınlatılması, suç ve suç unsurlarının elde edilmesi ile haklarında yakalama emri bulunan şahısların yakalanmasına yönelik yapılan operasyona Özel Harekât Şube Müdürlüğüne bağlı timler, Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğüne bağlı timler ve ilçe personeli katıldı.

Geniş çaplı yapılan operasyonda; 14 Şüpheliye ait 13 ikamette ve araçlarında yapılan aramalarda; 3 adet 9 mm ruhsatsız tabanca, 3 adet şarjör, 118 adet 9 mm tabanca fişeği, 85 adet 7.65 mm tabanca fişeği, 8 kök Hint keneviri, 14 gram kubar esrar, 8,4 gram Eroin, 4 gram Metamfetamin, 2 çift eldiven ele geçirildi.

Bu arada 13 adrese yapılan operasyonlarda 7 şüpheli yakalanarak gözaltına alınırken, 7 şüphelinin de arandığı belirtildi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Özel, Harekât, destekli, operasyonla, suçlu, avı,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı