kehirbar-üst-manset
Haber Detayı
22 Ocak 2022 - Cumartesi 11:05
 
Otomobilli şüpheli polislerden kaçamadı…
Hatay’ın İskenderun ilçesinde Emniyet ekiplerinin şüphelenerek peşine düştüğü otomobilin yolu kesilerek durdurulması sonucu içindeki şüpheli gözaltına alındı.
Yaşam Haberi
Otomobilli şüpheli polislerden kaçamadı…

Edinilen bilgilere göre İskenderun’da emniyet ekipleri kaçan bir otomobilin yakalanması için harekete geçti. Emniyet ekiplerinin peşine düştüğü otomobil arasında heyecanlı bir kovalamaca yaşandı. Pınarbaşı Caddesinden başlayan, önde özel otomobil, arkasında motorize yunus ve polis otolarının yoğun kovalamacası sonucu takip, Numune Mahallesinde son buldu.

Asayiş ekiplerinin yanı sıra, Yunus ve resmi polis otolarını peşine takan özel otomobil Numune Mahallesi Doktor Sadık Ahmet Caddesi üzerinde önü kesilerek durduruldu Emniyet ekiplerinin yolda aracı durdurma anı ise çevredeki vatandaşlar arasında büyük heyecan yarattı, insanlarda merak uyandırdı. Film gibi yaşananları merakla izleyen vatandaşları ise polis uzaklaştırmak zorunda kaldı.

Otomobilde bulunan ve çeşitli suçlardan arandığı ifade edilen şüpheli ekipler tarafından yakalanarak gözaltına alınıp emniyete götürüldü.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Otomobilli, şüpheli, polislerden, kaçamadı…,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı