tek kampus bursluluk
kehirbar-üst-manset
Haber Detayı
10 Temmuz 2021 - Cumartesi 18:03
 
Operasyonla yakalanan 11 şüpheli tutuklandı!
Hatay’ın İskenderun İlçesinde çocukların nitelikli cinsel istismarı, fuhuşa teşvik, aracılık ve yer temin etme, hırsızlık, yaralama, uyuşturucu kullanmak, satmak gibi suçlardan 11 şüpheli polisin düzenlediği operasyonla yakalandı.
Yaşam Haberi
Operasyonla yakalanan 11 şüpheli tutuklandı!

Edinilen bilgilere göre İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince Kamu düzeninin sağlanması için suç ve suçlularla mücadele kapsamında çeşitli suçlardan haklarında adli makamlarca kesinleşmiş hapis cezası ile aranan şahıslara yönelik çalışma yapıldı.

Çocukların Nitelikli Cinsel İstismarı, Hırsızlık, Yaralama, 6136 Skm, resmı belgenin düzenlenmesinde yalan beyan, uyuşturucu madde satın almak kabul etmek bulundurmak ve kullanmak suçlarından aranan şahıslara yönelik dün sabah 05:30 sıralarında 13 adreste eş zamanlı operasyon düzenlendi.  

Özel Harekât, Çevik Kuvvet ve Karma Ekiplerle yapılan operasyonda; F.K., M.E.D., A.K., M. A., M.A.D., Ö.F.B., M. F.,  B.Ç., A.S., A.A., L.Ç. isimli 11 şahıs yakalandı. Yapılan işlemler sonrası, sağlık kontrollerinin ardından Adli makamlara çıkarılan 11 şahıs tutuklanarak cezaevine gönderildi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Operasyonla, yakalanan, 11, şüpheli, tutuklandı!,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı